.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
پشت پرده اعتراض یک نماینده به وزیر پیشنهادی صمت
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بعد از اعلام وصول نامه معرفی همراه با وزیر پیشنهادی صمت وارد صحن شدیم. یک نفر از نمایندگان نسبت به حضور رزم حسینی اعتراض کرد و او را دو تابعیتی خواند.

5f6da3b090f5b_5f6da3b090f5e

 

شمال نیوز: حسینعلی امیری در رابطه با دو تابعیتی خواندن وزیر پیشنهادی صمت گفت: بعد از اعلام وصول نامه معرفی همراه با وزیر پیشنهادی صمت وارد صحن شدیم. یک نفر از نمایندگان نسبت به حضور رزم حسینی اعتراض کرد و او را دو تابعیتی خواند. رزم حسینی به هیچ عنوان دارای تابعیت مضاعف نیست قبلا، این بررسی‌ها از ناحیه، دستگاه‌های مختلف انجام گرفته است. البته جمع قابل توجهی هم از او استقبال کردند.

وی ادامه داد: چطور ممکن است دولت کسی را که تابعیت مضاعف دارد به عنوان استاندار استان کرمان و سپس خراسان رضوی منصوب کند در حالی که طبق قانون، کسانی که دارای تابعیت مضاعف هستند در پذیرش مسئولیت های کم اهمیت تر ممنوعیت دارند و به هیچ وجه، رزم حسینی تابعیت مضاعف ندارد.

امیری در پاسخ به این سوال که چرا نمایندگان انتخاب وزیر صمت را که از اهمیت ویژه ای برخوردار است به حاشیه می برند، اظهارکرد: یک نفر از نمایندگان در صحن مجلس، چند بار این موضوع را تکرار کرد اما قاطعانه عرض می کنم، رزم حسینی دارای تابعیت مضاعف نیست.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور در پاسخ به این سوال که مجلس از یک طرفی اصرار به معرفی وزیر صمت دارد و از طرف دیگر به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد، به نظر شما رزم حسینی چه میزان برای گرفتن رای اعتماد با اقبال مواجه است؟ گفت: آن چیزی که در مجلس دیدم فقط یک نفر هجمه وارد کرد. خواهشم از نمایندگان محترم این است که اگر برای‌شان سوالی، مطرح می شود و ابهامی دارند، پیشاپیش بررسی هایشان را انجام دهند، اسناد را ببینند، از دستگاه های ذیربط استعلام بگیرند، در کمیسیون های مجلس از خود وزیر پیشنهادی، سوال کنند و حتما بر موضوع علم، قطعی حاصل کنند زیرا به هیچ عنوان به صلاح کشور نیست، نسبت به موضوعی علم دقیق و متقن نداریم، اظهارنظر کنیم کما اینکه با آموزه‌های اسلامی هم، به هیچ عنوان سازگار نیست. در آموزه‌های اسلامی تأکید شده در موضوعی که علم ندارید، چیزی نگوئید.

منبع: برنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.041 seconds.