.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

اخبار زنده
آخرین عناوین
آیت الله لائینی :نرخ خرید گندم واقعی باشد/برخی مسئولان گرفتار اشرافیت شده اند
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به آغاز فصل کشت پاییزه خواستار تعیین تکلیف نرخ گندم و واقعی شدن قیمت آن برای دلگرم شدن کشاورزان برای کشت و کار زراعت شد.

به گزارش شمال نیوز، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نمازجمعه ساری که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، با تاکید بر رعایت تقوای الهی، فلسفه دین را نجات انسان یاد کرد و گفت: دین برای نجات انسان برنامه زندگی دارد.

 

وی با اشاره به مناسبت‌های پیش رو و سالروز شهادت آیت الله هاشمی نژاد، وی را افتخاری برای جهان اسلام و مازندرن دانست و همچنین با گرامیداشت برنامه‌های دفاع مقدس خواستار ترویج فرهنگ دفاع مقدس شد.

 

وی با اظهار اینکه چندماهی است که کشور در جنگ اقتصادی فاقد وزیر صمت است، خواستار توجه دولت و مجلس برای تعیین تکلیف وزارت صمت شد و گفت: در سال جهش تولید اینکه چهار ماه وزیر صنعت نداشته باشیم، جالب نیست.

 

آیت الله لائینی با اشاره به آغاز کشت پاییزه یادآور شد: در سال جاری با کسری گندم مواجه بودیم و باید در زمینه تولید گندم خودکفا باشیم، از این‌رو باید قیمت خرید گندم در سال زراعی آینده تعیین تکلیف شود.

 

امام جمعه ساری پایین بودن قیمت خرید گندم را متناسب با افزایش هزینه‌های نهاده‌ها ندانست و خواستار تعیین نرخ واقعی گندم برای دلگرم کردن کشاورزان از سوی دولت شد.

 

نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین به فرازی از بیانیه گام دوم انقلاب اشاره و اضافه کرد: انقلاب اسلامی هیچگاه منفعل و مردد نبوده است و با صراحت و شجاعت برابر گردنکشان و زورگویان ایستاده است و صداقت و اقتدار، دامنه عمل جهانی و منطقه‌ای در کنار مظلومان جهان مایه سربلندی ایران و ایرانی است.

 

آیت الله لائینی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از جوانمردی و مروت انقلاب اسلامی در بیانیه دوم انقلاب یاد کرده است، جوانمردی و مروت را از ویژگی‌های انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: نباید مسئولان اعیانی و اشرافی زندگی کنند زیرا اشرافیت اداری مردم را گرفتار کرده است و این حق مردم و انقلاب نیست که برخی مسئولان دچار اشرافیت شدند.

 

امام جمعه ساری با عنوان اینکه متأسفانه قدرتی از قراردادی خارج شده اما کشور ما را ملزم به رعایت مفاد قرارداد می‌کند، این اقدام آمریکا را ناجوانمردی دانست و گفت: همچنین کشتن و به شهادت رساندن جوانمردانی نظیر سردار سلیمانی بزرگترین ناجوانمردی محسوب می‌شود.

 

آیت الله لائینی با اظهار اینکه آمریکا رسماً ترور و شهادت سردار سلیمانی را برعهده می‌گیرد، این اقدام آمریکا را بدترین ناجوانمردی ذکر کرد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.052 seconds.