.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
لزوم افزایش تعداد وکلا/ رفع انحصار مجوز وکالت مطالبه جدی مجلس است
نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موافق افزایش مجوز برای وکالت و تعداد وکیل در جامعه هستیم، گفت: صدور پروانه وکالت برای دانشجویان و دانش آموختگان رشته حقوق مطالبه جدی است که در این زمینه پیگیری‌های لازم صورت خواهد گرفت.

به گزارش شمال نیوز، منصورعلی زارعی امروز درباره ضرورت رفع انحصار در مجوز وکالت  اظهار کرد: انحصار در هر موضوعی درست نیست و باید در به‌کارگیری وکیل عدالت رعایت شود.

 

وی با بیان اینکه مجوز برای وکالت و تعداد وکیل در جامعه باید افزایش یابد و این موضوع باید از انحصار خارج شود، افزود: تاکید ما در این زمینه این است که این مهم براساس نیازسنجی و سرانه جمعیت و نیاز سالانه باشد.

 

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاح قانون وکالت به نفع محرومان ضروری است، خاطرنشان کرد: صدور پروانه وکالت برای دانشجویان و دانش آموختگان رشته حقوق مطالبه جدی است که در این زمینه پیگیری‌های لازم صورت خواهد گرفت.

 

زراعی با اشاره به اینکه سالانه آزمون‌های وکالت برگزار می‌شود، تصریح کرد: با توجه به اینکه یک وکیل بازنشستگی ندارد اینکه مجوز وکالت دریافت کند باید براساس نیازسنجی باشد اما در مجموع با افزایش تعداد وکیل در جامعه موافق هستم.

 

وی خاطرنشان کرد: پیشنهاد ما این است صدور مجوز وکالت و افزایش تعداد وکلا در جامعه برای رفع انحصار باید کارشناسی شده باشد و  در زمینه چگونگی و صدور انواع  مجوزها در عرصه‌های مختلف شفاف‌سازی شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی