.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بیش از یکهزار و ۴۰۰ واحد صنفی متخلف مازندران پلمب شد
جانشین بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: یک هزار و ۴۴۵ واحد صنفی استان بدلیل بی‌توجهی به مصوبه ستاد پدافند زیستی مقابله با کرونا پلمب شدند.

به گزارش شمال نیوز، محمدحسین احمدی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : براساس تصمیم ستاد پدافند زیستی مقابله با کرونا در مازندران و قطع زنجیره انتقال این بیماری تعطیلی صنوف تا ۲۲ فروردین اعلام شد که این واحدها از این تصمیم ستاد سرپیچی کردند.

وی ادامه داد : از ابتدای فروردین ، همزمان با احرای این مصوبه ستاد تاکنون ۱۲ هزار و ۳۴۷ مورد بازرسی از صنوف مازندران انجام که به چهار هزار و ۶۶۲ واحد تذکر داده شد .

جانشین بازرسی سازمان صمت مازندران همچنین به تشدید نظارت بر واحدهای عرضه لوازم ضدعفونی کننده و داروخانه ها از ابتدای اسفند پارسال اشاره کرد و گفت : پنج هزار و ۴۲۱ مورد بازرسی از این واحدها انجام شد که منجر به تشکیل ۲۹۴ پرونده به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال شد .

وی افزود : در همین راستا ۸۵ واحد بدلیل تخلفات احتکار ، عدم‌ارایه کالا ، گرانفروشی و عدم رعایت بهداشت پلمب شدند .

به گفته احمدی ۳۱۲ قلیانسرا نیز بدلیل بی توجهی به مصوبه ستاد پدافند زیستی مبنی بر عدم ارائه قلیان در واحد خود پلمب شدند .

وی به بازرسی و کنترل وضعیت و فعالیت بهداشتی خبازی های مازندران به عنوان بخش دیگری از فعالیت ها در کنترل بیماری کرونا نام برد و گفت : سه هزار و ۸۹۳ مورد بازرسی از این واحدها انجام شد که ۲۰۲ پرونده به ارزش حدود ۴۰۰ میلیون ریال تشکیل و ۹ واحد بدلیل عدم رعایت بهداشت پلمب شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی