.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وب‌گردی
آخرین عناوین
فرهاد مجیدی اسطوره آسیا شد(+عکس)
در پایان نظرسنجی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا فرهاد مجیدی از بین پنج بازیکن باتجربه ایرانی، به عنوان باتجربه‌ترین بازیکن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.

به گزارش ایلنا، باشگاه استقلال اعلام کرد فرهاد مجیدی به عنوان اسطوره اول فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد.

پس از پایان نظرسنجی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از بین پنج بازیکن برتر ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا، فرهاد مجیدی، چهره محبوب هواداران استقلال و سرمربی فعلی این تیم با آرای مردمی به عنوان برتری در این نظرسنجی دست یافت.

فرهاد مجیدی، تنها بازیکن ایرانی است که سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد و با ۲۳ گل زده، بهترین گلزن ایرانی تاریخ لیگ قهرمانان آسیاست.‌ سید جلال حسینی، قاسم حدادی‌فر، احسان حاج صفی و سید مهدی رحمتی چهار بازیکن دیگری بودند که در این نظرسنجی حضور داشتند.

تا عصر امروز سید جلال حسینی به عنوان کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران در صدر این نظرسنجی حضور داشت و هواداران این تیم و همینطور برانکو ایوانکوویچ خیلی زود این موفقیت را جشن گرفته بودن پدر حالیکه نظرسنجی تا ساعات پایانی امروز، هستم فروردین‌ماه، ادامه داشت.

بیش از شش میلیون و چهارصد هزار نفر در این نظرسنجی کنفدراسیون فوتبال آسیا شرکت کردند که در اتفاقی جالب، حاج صفی، رحمتی و حدادی فر رایی به دست نیاوردند! فرهاد مجیدی که پنجاه درصد از آرا و یک درصد بیشتر از حسینی مورد علاقه مخاطبان این قرعه کشی حضور داشت توانست در رقابتی نزدیک این عنوان را به دست بیاورد.

 

 

جای مجیدی و حسینی در رای‌گیری AFC عوض شد!

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا اما به نظر چند ساعت پیش دوباره مدت زمان نظرسنجی را تمدید کرده و بعد از تمدید نظرسنجی فرهاد مجیدی با یک درصد اختلاف نسبت به حسینی اول شده! طبق اعلام سایت AFC همانطور که در تصویر زیر مشخص است، مدت زمان نظرسنجی به طور کامل به پایان رسیده.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی