.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
سرمربی جدید تیم پرسپولیس مشخص شد
مسئولان پرسپولیس از (یکشنبه – ۲۲ دی ۹۸) با مالک باشگاه شهر خودرو در حال جلسه هستند و بنابر آخرین اخبار دریافتی ظاهرا حمیداوی مالک این باشگاه نهایتا با انتقال یحیی گل محمدی سرمربی تیمش به پرسپولیس موافقت کرده است.

به گزارش شمال نیوز، پرسپولیس دو گزینه دیگر هم دارد که اگر در لحظات پایانی این توافق، به هر دلیلی همکاری منتفی شد، سراغ آنها خواهد رفت.

 

 گل‌محمدی پیش از این سابقه هدایت پرسپولیس را برعهده داشت و در نیم‌فصلی که روی نیمکت این تیم نشست، در فینال حذفی به سپاهان باخت و دستش از جام کوتاه ماند.

 

حالا باید منتظر ماند و دید که چه کسی جایگزین این مربی در شهرخودرو خواهدشد. شهرخودرو هفته آینده باید در آسیا، نخستین رقابتش را برگزار کند!

 

مدیران پرسپولیس در چند نوبت به صورت حضوری و تلفنی با یحیی گل محمدی که تاکنون سرمربی تیم شهرخودرو است و همچنین فرهاد حمیداوی مالک این باشگاه جلسه داشته اند و صحبت کرده اند. 

 

تا این لحظه جمع بندی ها در این مذاکرات منتج به بررسی شروط باشگاه شهرخودرو شده است. این باشگاه خواهان دریافت پول رضایتنامه گل محمدی هستند و هنوز موانعی برای نهایی شدن این مذاکرات وجود دارد.

 

اما باشگاه پرسپولیس تنها به مذاکره با گل محمدی بسنده نکرده و در ادامه مسیر خود مذاکراتی هم با اسکوچیچ سرمربی فعلی نفت آبادان داشته است.

 

در حال حاضر یحیی گل محمدی و دراگان اسکوچیچ نزدیک ترین گزینه های مربیگری برای نیمکت پرسپولیس هستند.

 

ظاهرا سرمربی نفت آبادان در قراردادش بندی دارد که می تواند از این تیم جدا شود. 

 

البته گزینه های داخلی و خارجی دیگری هم در لیست انتظار هستند و مذاکرات در باشگاه پرسپولیس همچنان ادامه دارد و باید دید سرانجام نیمکت سرمربیگری این تیم به کدام مربی می رسد. 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی