.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دفاع جانانه سعید نجاریان از رئیس مستعفی سازمان لیگ فوتسال کشور؛
تاج باید ورود کند/ انصاری‌فرد شناسنامه فوتسال ماست
مدیر باشگاه شهروند ساری به حمایت از رئیس مستعفی سازمان لیگ فوتسال ایران پرداخت و گفت: معتقدم چنین مدیران متخصص و پایبند به اصول نظام اخلاقی و اسلامی که این ‌روزها تعدادشان در فدراسیون‌ها ...
 تاج باید ورود کند/ انصاری‌فرد شناسنامه فوتسال ماست

شمال نیوز:مدیر باشگاه شهروند ساری به حمایت از رئیس مستعفی سازمان لیگ فوتسال ایران پرداخت و گفت: معتقدم چنین مدیران متخصص و پایبند به اصول نظام اخلاقی و اسلامی که این ‌روزها تعدادشان در فدراسیون‌ها به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد باید در بدنه مدیریت فدراسیون حفظ و حمایت شوند.

به گزارش شمال نیوز، بعد از مطرح شدن موضوع استعفای رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور، سعید نجاریان‌ ساروی با ابراز ناراحتی از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از ریاست سازمان لیگ فوتسال کشور اظهار‌ کرد: انصاری‌فرد سال ها از بازیکنان طراز اول فوتبال ملی ایران بوده که اخلاقش سرآمد و الگوی همه جوانان بوده و در کسوت سرمربی تیم ملی فوتسال چند بار قهرمان آسیا شده و  دستاوردهای وی در زمان مدیریت و مربیگری‌اش هرگز از یاد علاقه‌مندان به فوتبال نخواهد رفت.

 
وی ‌افزود: انصاری‌فرد را سال‌هاست که می‌شناسم و او را مدیری اخلاق‌مدار، متعهد و توانمند می‌دانم و معتقدم چنین مدیران متخصص و پایبند به اصول نظام اخلاقی و اسلامی که این ‌روزها تعدادشان در فدراسیون‌ها به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد باید در بدنه مدیریت فدراسیون حفظ و حمایت شوند.
 

نجاریان که سابقه 20 سال متوالی مدیریت در لیگ برتر ایران را دارد با بیان اینکه آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال همواره با دغدغه‌مندی خاصی پیگیر حل مشکلات فوتسال بوده است، گفت: اطمینان دارم که وی اجازه نخواهد داد مدیر ارزشمندی همچون انصاری‌فرد که در همین مدت کوتاه حضورش منشاء تحولات قابل توجهی بوده، به همین راحتی عرصه را ترک کند.
 

عضو چهار دوره اخیر هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ایران در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم  تاج با ‌درایت همیشگی‌‌شان شرایط را به گونه‌ای مدیریت کند تا شاهد ادامه حضور انصاری‌فرد در سمت ریاست سازمان لیگ فوتسال باشیم./فارس

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی