.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
حمله تند کلانتری به نمایندگان شمالی مجلس ؛
نمایندگان شمالی فقط "هارت و پورت" می کنند / بودجه پسماند زباله با بی تدبیری نمایندگان شمال حیف و میل شد./ یک نماینده شمالی در دفاع از بودجه پسماند یک کلمه صحبت نکرد !
شمال نیوز : معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست با حمله تند به نمایندگان مجلس مازندران، گیلان و گلستان خواستار تحرک بیشتر آنان در حوزه های مختلف زیست محیطی شد . ....
نمایندگان شمالی فقط "هارت و پورت" می کنند / بودجه پسماند زباله با بی تدبیری نمایندگان شمال حیف و میل شد./ یک نماینده شمالی در دفاع از بودجه پسماند یک کلمه صحبت نکرد  !

شمال نیوز: انتشار فیلم حمله شدیداللحن معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست به نمایندگان شمالی مجلس در خصوص کم تحرکی آنان درباره بزرگترین معضل این روزهای شمال کشور ، شوک بزرگی بود برای شمالی ها که انتظار رفع مشکلات خود از سوی نمایندگان مجلس و دولت را داشتند .

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست با حمله تند به نمایندگان مجلس مازندران، گیلان و گلستان خواستار تحرک بیشتر آنان در حوزه های مختلف زیست محیطی شد .

به گزارش شمال نیوز، کلانتری گفت : نمایندگان شمالی فقط "هارت و پورت" می کنند . بودجه پسماند زباله با بی تدبیری نمایندگان شمال حیف و میل شد .

معاون رئیس جمهور افزود : برای پسماند سه استان شمالی ، دولت 1/3 میلیارد دلار تصویب کرد و به مجلس فرستادیم .ولی نمایندگلن شما که می آیند و هارت و پورت می کنند کوچکترین قدمی برنداشتند و یکنفرشان یک کلمه صحبت نکرد .فقط یک نماینده از استان فارس کمی دفاع کرد و این بودجه به یک بخش دیگر اختصاص داده شد .

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 23 مرداد 1398
الحق راست ميگه . نمايندگان شمالي شومن هستن
نا شناس 23 مرداد 1398
دمت گرم كه واقعيات رو گفتي
- 23 مرداد 1398
اقاي كلانتري وزير محترم كشاورزي بدو انقلاب . پسماند زباله دردل بهترين نقطه به جاي مانده درجهان .نياز جهاني وملي كشورمان ميباشد .برفرض كه نمايندگان شمالي بدليل بي اطلاعي پيگير نبودند. چطور دولت محترم وجنابعالي نتوانسته ايد يك پروزه فرا ملي كه ازنابودي جلوگيري ميكند باجرا دربياوريد/
جویباری 23 مرداد 1398
اسائه ادب به نمایندگان شمالی که قطعا از جانب بنده شمالی نه که شایسته دمت گرم و تایید نیست بلکه باید با اینگونه بیحرمتی ها به نمایندگان شمال و تحقیر و تضعیف آنان برخورد شود.
البته جسارت رئیس نامربوط سازمان محیط زیست به نمایندگان شمالی، نتیجه ی انفعال آنها در موضوع انتقال آب خزر به کویر سمنان است. امیدوارم این تلنگری برای نمایندگان شمالی باشد تا دست از انفعال در دفاع از سرزمین مادریشان بردارند.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی