.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
در جلسه قرارگاه باز سازی مناطق سیل‌ زده مازندران:
رازجویان: خانه‌های سیل‌ زدگان سه ماه زودتر از موعد تحویل می شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران مجموع خسارت های سیلاب امسال را هزار و ۶۶۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: هم اکنون تردد در برخی راههای روستایی تک لاین انجام می شود.
رازجویان: خانه‌های سیل‌ زدگان سه ماه زودتر از موعد تحویل می شود

به گزارش شمال نیوز، مهدی رازجویان عصر سه شنبه در جلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده استان با بیان اینکه ۲۸ هزار پرونده کشاورزی در سامانه سجاد ثبت نام شده است افزود: ظرف ۱۵ تا ۲۰ روز آینده تمامی پرونده های متقاضی تسهیلات بلاعوض کشاورزی به بانک ها معرفی خواهند شد.

وی میزان خسارت ناشی از سیلاب به بخش کشاورزی را ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ۱۵۸ میلیارد تومان تسهیلات به این بخش تخصیص داده شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز تردد در برخی روستاهای استان به سختی و با یک لاین صورت می گیرد گفت: در حال حاضر تردد در محورهای روستایی با عرض یک معبر انجام می شود و برای انکه بتوانیم پایداری قبل از سیلاب را ایجاد کنیم نیازمند اعتبار هستیم.

رازجویان با بیان اینکه بخشی از پل ها نیز تخریب شده است، ساخت پل های موقت را از جمله اقدامات برشمرد و گفت: پل شیرگاه و جاده نظامی با آنکه تخریب شده بود، نیاز به سرعت بخشی بیشتری دارد.

معاون عمرانی استانداری مازندران با عنوان اینکه راههای روستایی و بالادست باز است تصریح کرد: تردد در این محورها به سختی صورت می گیرد.

وی به اقدامات صورت گرفته برای بازسازی مسکن تخریب شده در استان یادآور شد: پرداخت بلاعوض از همان روزهای اول سیلاب انجام شد و در بخش ایجاد زیرساخت های مسکن نیز وعده هایی از سوی بنیاد مسکن داده شده است.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه حجم خسارت های سیلاب در استان بسیار زیاد بوده است گفت: همزمان با تعطیلات عید، با سیل، باران و برف، رانش و حجم زیاد مسافران مواجه بودیم ولی با تلاش دستگاه های امدادی و اجرایی توانستیم بحران را پشت سر گذاریم.

وی برآورد خسارت سیل ۲۷ اسفندماه را هزار و ۳۳۸ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ۴۷۵ میلیارد تومان به تاسیسات زیربنایی و ۱۰۵ میلیارد تومان بخش مسکن و ۵۵۸ میلیارد تومان بخش کشاورزی خسارت وارد شد.

رازجویان یادآور شد: همچنین در ۱۲ اسفندماه براثر وقوع سیلاب دیگر به بخش زیربنایی ۲۷۳ میلیارد تومان، ۱۸ میلیارد تومان بخش مسکونی و ۳۴ میلیارد تومان بخش کضاورزی خسارت وارد شده است.

معاون استاندار مازندران مجموع خسارت وارده ناشی از سیلاب را هزار و ۶۶۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: ۶۸۰ واحد تخریبی در روستاها و حدود هفت هزار واحد تعمیری در این حوادث شناسایی شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی