.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
تکمیل محور ساری - تاکام نیازمند ۸۰ میلیارد تومان اعتبار
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس، اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه راه ساری – تاکام را حدود ۸۰ میلیارد تومان بیان کرد.

به گزارش شمال نیوز، محمد دامادی با گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر از تلاش های این رسانه در استان به دغدغه هایش در حوزه انتخابیه اشاره و اضافه کرد: تکمیل شدن محور ساری – تاکام از جمله طرح های نیمه کاره است که پیگیری می شود.

وی اعتبار مورد نیاز برای تکمیل شدن این پروژه را حدود ۸۰ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: از شهریور سال قبل تاکنون چهار کیلومتر از محور تکمیل و اسفالت شده است.

وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه ساری – تاکام وجود دارد، اعتبار تخصیص و تزریق شده را بین ۳۵ تا ۴۰ میلیارد تومان بیان کرد و به درخواست از وزیر راه برای بازدید از پروژه اشاره کرد و گفت: بازدید سبب می شود تا تحرک پروژه بیشتر شود.

دامادی با عنوان اینکه برای آسفالت نیاز به قیر، مصالح و سیمان داریم گفت: از آقای وزیر راه درخواست کردیم تا معادن و کارخانه سیمان و بخش های مرتبط را برای تکمیل پروژه پای کار آورد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس با اظهار اینکه پول وجود دارد اما تلاش نیست گفت: تمام هم و غم من این است که فصل عمرانی به پایان نرسد و بتوانیم از فرصت اعتباری استفاده کنیم.

وی همچنین تکمیل سدها را از دیگر دغدغه ها برشمرد و گفت: اگر تکمیل سدهای منطقه انجام شود و در افق ۱۴۲۰ می توانیم آب سالم و پایدار برای چهاردانگه، میاندرود و غیره تامین کنیم.

منبع:مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی