.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بررسی آخرین وضعیت درمانی شیخ زکزاکی در کمیسیون امنیت ملی
محمد جواد جمالی نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ، با اشاره به نشست کمیسیون درباره آخرین وضعیت درمانی شیخ ابراهیم زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه، گفت: این نشست با حضور کارشناسان وزارت امور خارجه، تعدادی از پزشکان و معاونت حقوق بشر اسلامی برگزار شد. 
وی افزود: پزشکان حاضر در جلسه که از برخی کشور های اروپایی به دیدن شیخ زکزاکی رفته بودند، گزارشی از وضعیت پزشکی وی را برای نمایندگان تشریح و اعلام کردند با توجه اصابت گلوله و آسیب جدی به قسمتی از گونه و چشم، فشار خون بالا، مشکلات ستون فقرات، وجود سرب در خون و مشکلات خونی ادامه زندانی ماندن رهبر شیعیان نیجریه بسیار خطرناک است. 

جمالی تاکید کرد: پزشکان بیان کردند، انجام مراحل درمانی مورد نیاز برای شیخ زکزاکی در زندان و حتی در کشور نیجریه با توجه به کمبود امکانات امکانپذیر نیست. 

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار کرد: اعضای کمیسیون به این نتیجه رسیدند، با توجه به قوانین حقوق بشری و انسان دوستانه از دولت نیجریه بخواهند نسبت به آزاد کردن شیخ زکزاکی با وجود حکم قضایی دادستانی برای انجام درمان و حمایت های پزشکی اقدام کند./باشگاه خبرنگاران جوان

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی