.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
همراه با جمعی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی ؛
بازدید میدانی « طهرانچی » از مجنمع گردشگری و کشت و صنعت دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر
شمال نیوز : دکتر طهرانچی صبح دوشنبه پس از شرکت در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر از محل احداث مجتمع گردشگری این واحد دانشگاهی بازدید و پیشنهاداتی برای ساخت این مجتمع و نوع کاربری آن ارائه کرد.....
بازدید میدانی « طهرانچی » از مجنمع گردشگری و کشت و صنعت دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر

شمال نیوز: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان مازندران از بخش های مختلف واحد قائم شهر بازدید کرد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سفر به استان های شمالی کشور، پس از سفر به استان گلستان به مازندران رفت و در واحد قائم شهر حضور یافت.

 
دکتر طهرانچی صبح دوشنبه پس از شرکت در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم شهر از محل احداث مجتمع گردشگری این واحد دانشگاهی بازدید و پیشنهاداتی برای ساخت این مجتمع و نوع کاربری آن ارائه کرد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در مجتمع کشت و صنعت شهید مدافع حرم محمد بلباسی از استخر ماهی، سالن های طیور، سالن چند منظوره ورزشی بازدید کرد و پس از آن در جلسه دو ساعته با مدیران گروه و اساتید حوزه کشاورزی به بیان برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد تحول در کشاورزی پرداخت.

 

وی همچنین با همراهی دکتر حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر سعید آزادیان دستیار ویژه رئیس دانشگاه، دکتر محمدعلی باغستانی مجری طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی و دکتر علیرضا طاهری زاده مدیرکل پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز رشد واحدهای فناور و کارگاه طراحی و تولید پوشاک واحد قائم شهر بازدید به عمل آورد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی