.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

پیگیری خبر ؛
ماجرای ممنوعیت اجاره ویلا به گردشگران عرب در رامسرچیست ؟ + توضیحات فرمانده انتظامی رامسر
شمال نیوز : در طرح ساماندهی ویلا‌ها و اماکن شخصی افراد ملزم هستند که ورود اتباع خارجی را برای تأمین امنیت گردشگران به مسؤولان مرتبط اطلاع دهند......
ماجرای ممنوعیت  اجاره ویلا به گردشگران عرب در رامسرچیست ؟ + توضیحات فرمانده انتظامی رامسر

شمال نیوز: فرمانده انتظامی رامسر گفت: اصل مطلبی که بنده مطرح کردم این بود که پذیرش اتباع خارجی در منازل مسکونی شخصی به ویژه ویلا‌هایی که ساماندهی نشده‌اند، ممنوع است.

به گزارش شمال نیوز، یکی از رسانه ها ، در روز‌های اخیر خبری به نقل از علی قیصری فرمانده انتظامی رامسر در شبکه‌های مجازی تحت عنوان عدم اجاره ویلا به گردشگران خارجی به‌ویژه اتباع عرب در فضای مجازی منتشر شده است، در ادامه این خبر که تحریف شده، آمده است: حضور مسافران خارجی به‌خصوص اتباع عرب باعث بروز برخی موضوعات اخلاقی می‌شود.

اما حقیقت ماجرا این است که مدتی طرح ساماندهی ویلا‌های شخصی در سطح استان مازندران به‌ویژه شهرستان رامسر آغاز شده است.

در طرح ساماندهی ویلا‌ها و اماکن شخصی افراد ملزم هستند که ورود اتباع خارجی را برای تأمین امنیت گردشگران به مسؤولان مرتبط اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی رامسر در رابطه با این موضوع گفت: اصل مطلبی که بنده مطرح کردم این بود که پذیرش اتباع خارجی در منازل مسکونی شخصی به ویژه ویلا‌هایی که ساماندهی نشده‌اند، ممنوع است و به نظر نمی‌رسد که اقدام خلاف عرفی باشد.

علی قیصری با اعلام اینکه مشکلی برای اقامت اتباع خارجی در ویلا‌های تحت نظر سازمان میراث فرهنگی وجود ندارد، افزود: این اقدامات هم در راستای رفاه و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در زمان بروز بیماری یا یا سایر مشکلات انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: داشتن اطلاع از وضعیت ورود و خروج اتباع خارجی اقدام مرسوم در همه کشورهاست و ما هم از این موضوع مستثنی نیستیم، تأمین امنیت و رفاه برای گردشگران خارجی یکی از موضوعات بسیار مهم در همه کشورهاست.

فرمانده انتظامی رامسر با اشاره به استقبال مردم رامسر از طرح ساماندهی ویلا‌ها و اماکن استیجاری که از مدتی قبل در این شهرستان شروع شده است، بیان کرد: میزان مراجعات برای دریافت مجوز به‌صورت جدی افزایش پیدا کرده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی