.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
فراهم شدن 228 فرصت سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در مازندران
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: برپایی نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی 228 فرصت سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی را در مازندران فراهم کرده است.

به گزارش شمال نیوز،  حسن خیریان‌پور پیش از ظهر امروز در مراسم نخستین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی که در مجتمع پیامبر اعظم ساری برگزار شد، اظهار کرد: مازندران شاهد سه رویداد مهم است تا با توسعه همکاری‌های دوجانبه و چندجانبه بین کشورهای حوزه دریای خزر است امیدواریم با جدیت مفاد آن به مرحله اجرا درآید.

 

وی افزود: برگزاری چنین نمایشگاهی با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بالا که در مازندران به معرض نمایش گذاشته شد منحصر به فرد و بی‌بدیل است.

 

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار مازندران اظهار کرد: مازندران در حوزه کشاورزی، گردشگری، خدمات ظرفیت‌های بالقوه‌ای دارد.

 

خیریان‌پور بیان کرد: نمایشگاهی که روز گذشته در مازندران گشایش یافت با حضور 145 واحد تولیدی در 186 غرفه با همکاری بخش خصوصی و فعال اقتصادی بوده است.

 

وی خاطرنشان کرد: برپایی چنین نمایشگاهی 228 فرصت سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی را در مازندران فراهم کرده است.

 

معاون هماهنگی و اقتصادی ستاندار مازندران گفت: 7 میلیون تن محصولات کشاورزی از مازندران صادر می‌شود و این استان توانسته در 14 محصول رتبه نخست را به خود اختصاص دهد.

 

خیریان‌پور گفت: در بخش کشاورزی تولید 2 میلیون و 500 هزار تن مرکبات، برنج انواع محصولات شیلاتی،کیوی،گل وگیاه، برخورداری از نعمت جنگل و دریا و صنایع دستی در استان از دیگر مزایای استان است.

 

وی گفت: در تحریم ظالمانه قرار داریم مازندران با تولید متنوع نه تنها تامین کننده نیاز مردم استان بلکه تامین کننده نیاز مردم کشورمان و حتی صادرات هم هستیم و لازمه این کار بر این است صنایع تبدیلی و کیفیت تولیدات را ارتقا دهیم.

 

معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار مازندران گفت: این همایش در قالب چهار پنل تخصصی،کشاورزی،گردشگری صنعت ومعدن و انرژی و زیرساخت انجام می شود در قالب تفاهم‌نامه بخش خصوصی این مفاد را عملی کرده و گام بردارند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی