.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

وزیر ارتباطات: سهم کمی از بازارهای بین المللی داریم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه سهم کمی از بازارهای بین المللی و منطقه ای داریم گفت: باید محصولات را به بازارهای منطقه ای و جهانی صادر کنیم.

به گزارش شمال نیوز، محمد جواد آذری جهرمی صبح سه شنبه در همایش بین المللی فرصت‌های تجاری و سرمایه گذرای با اشاره به ظرفیت مازندران در حوزه‌های مختلف کشاورزی، گردشگری و دیگر بخش‌ها، گفت: باید ازظرفیت هایاستان در بخش‌های مختلف بهره گیری شود.

 

وی با تاکید براینکه لازم است در زمینه فراوری محصولات تولیدی مازندران برنامه ریزی شود تصریح کرد: افزایش بهره وریو استفاده از مناطق باید مورد توجه قرار گیرد زیرا اراضی و سطوح قابل کشت در استان مازندران قابل تجدید نیست.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تسهیل و حمایت از فرایندهای کسب و کار و سرمایه گذاری را امری بسیار مهم برشمرد و ادامه داد: باید نقصیه های موجود در حوزه سرمایه گذاری را شناسایی و رفع کرد.

 

آذری جهرمی، تأمین منابع مالی و کاهش ریسک سرمایه گذاری را موضوع مهمی عنوان کرد که مورد توجه قرار دارد و مشکلی برای تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری نداریم.

 

وزیر ارتباطات ادامه داد: یکی از حوزه‌های مهم برای سرمایه گذاری، افزایش بهره وری است و رعایت استانداردها در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با اشاره به مساعدت برای توسعه کسب و کارهای نوین در زمینه‌های مختلف از جمله کشاورزی ادامه داد: شرایط خاص کشور ایجاب می‌کند تمیهدات لازم را برای صادرات محصولات فراهم کنیم، در حال حاضر سهم کمی از بازارهای بینالمللی و منطقه‌ای داریم.

 

وی همچنین بر لزوم توسعه زیرساخت‌ها در حوزه سرمایه گذاری و صادرات تاکید کرد و گفت: باید برای ایجاد و توسعه زیرساخت‌ها از ظرفیت بخش‌های مختلف بهره گرفت.

 

آذری جهرمی، هدف گذاری چندبرابری صادرات را لازمه توسعه زیرساخت‌ها برشمرد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی