.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نقاط حادثه خیز محورهای مواصلاتی مازندران شناسایی شود
دبیر طرح جامع کاهش حوادث ترافیکی در حوزه بهداشت و درمان مازندران، با اشاره به وجود چهار محور مواصلاتی اصلی در استان خواستار شناسایی نقاط حادثه خیز در این محورها شد.

به گزارش شمال نیوز، یحیی صالح طبری به مناسبت هفته بین المللی ایمنی راه‌ها اظهار داشت: امنیت راه و ترافیک، یکی از حوزه‌های مهم و اساسی نیازهای جامعه بشری است و توجه بدان و اهتمام به تأمین آن ضرورتی غیر قابل انکار تلقی می‌شود و نقش سازمان‌های همکار در حوادث ترافیکی بسیار قابل توجه است.

 

وی با اشاره به بالا بودن میزان مرگ و میر در حوادث ترافیکی گفت، این گونه حوادث، موجب ایجاد هزینه‌های ناخواسته برای جامعه همچون هزینه‌های درمانی –توانبخشی و درصورت رخداد مرگ و میر هزینه‌های بزرگ دیگری می‌گردد و نهایتاً اجتماع به صورت غیر مستقیم مواجهه با مشکلات روحی و روانی و از دست رفتن نیروی کار خواهد شد.

 

دبیر طرح جامع کاهش حوادث ترافیکی در حیطه بهداشت و درمان همچنین از مصرف مواد مخدر، عدم استفاده از کلاه ایمنی در موتور سواران، عدم استفاده از کمر بند ایمنی، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی، خواب آلودگی، سرعت غیر مجاز افراد جوان، مشکلات فرهنگی، مصرف الکل و مصرف داروها را از عوامل مؤثر در بروز حوادث ترافیکی نام برد.

 

صالح طبری همچنین با اشاره به وجود ۴ محور مواصلاتی در استان به شناسایی نقاط حادثه خیز در این محورها گفت، باید با تعامل سایر سازمانهای همکار نسبت به کاهش مخاطرات در این نقاط اقدام شود./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی