.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
با رشد 4 درصدی ؛
مراجعان نزاع به پزشکی قانونی مازندران باز هم افزایش داشتند !
شمال نیوز : دکتر علی عباسی یکی از دلایل بالا بودن آمار نزاع را، کم تحمل بودن افراد جامعه عنوان کرد و افزود: با آموزش مهارت‌های زندگی به ویژه در سنین پایین، میزان تحمل افراد در شرایط استرس بالا رفته و افراد به جای درگیری فیزیکی با بحث....
مراجعان نزاع به پزشکی قانونی مازندران باز هم افزایش داشتند !

شمال نیوز: پارسال ۲۳ هزار و ۵۴۲ نفر به دلیل وقوع نزاع با ۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۶، به مراکز پزشکی قانونی مازندران مراجعه کردند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران، مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با اعلام این خبر گفت: بر اساس این گزارش بیشترین نزاع به ترتیب مربوط به شهرستان‌های ساری و میاندرود با ۵ هزار ۲۹۶، بابل ۲ هزار ۹۲۵، آمل ۲ هزار ۳۰۹ نفر و کمترین این موارد به ترتیب در شهرستان‌های عباس آباد با ۳۲۴ و فریدونکنار با ۴۶۳ نفر ثبت شده است.

 

دکتر علی عباسی افزود: بر اساس گزارش مراکز پزشکی قانونی استان، شهریور با ۲ هزار ۳۴۰ مورد، مرداد ۲ هزار ۳۰۲ و تیر با ۲ هزار ۲۵۲ نفر به ترتیب بیشترین و اسفند پارسال با هزار ۶۰۲ نفر کمترین ماه ثبت شده است.

 

مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با تاکید بر اینکه نزاع و درگیری، بیشترین دلیل مراجعه افراد به مراکز پزشکی قانونی است گفت: بخش قابل توجهی از افراد به دنبال وقوع نزاع و درگیری با معرفی مراجع قضایی و انتظامی به مراکز پزشکی قانونی مراجعه کرده و بر اساس نوع و میزان آسیب دیدگی با توجه به قانون مجازات اسلامی برای آنان گواهی صادر می‌شود.

 

دکتر علی عباسی یکی از دلایل بالا بودن آمار نزاع را، کم تحمل بودن افراد جامعه عنوان کرد و افزود: با آموزش مهارت‌های زندگی به ویژه در سنین پایین، میزان تحمل افراد در شرایط استرس بالا رفته و افراد به جای درگیری فیزیکی با بحث، گفتگو و تفاهم، مشکلات میان خود را برطرف می‌کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی