.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مسئول سازمان اردویی سپاه کربلای مازندران اعلام کرد :
میزبانی مازندرانی ها از جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور
شمال نیوز : عباس پور خاطرنشان کرد: بازدید از یادمان فتح المبین و یادمان بیت المقدس که در آن هوا فضای سپاه کربلا توان موشکی خود را به نمایش گذاشته، بازدید از بیمارستان صحرایی امام حسین از برنامهج‌های روز دوم و استقرار شب در اردوگاه شهید بلباسی است.....
میزبانی مازندرانی ها از جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور

شمال نیوز:  مسئول سازمان اردویی سپاه کربلای مازندران با اشاره به برنامه‌های ویژه فرهنگی هنری نوروز ۹۷ در مناطق عملیاتی جنوب، گفت: امسال مازندران میزبان جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور در خوزستان شد.

به گزارش شمال نیوز ، محمد عباس پور با بیان اینکه از  دهم تا 20 اسفند ماه اعزام سه هزار دانشجوی مازندرانی به اردوی راهیان نور در دستور کار سپاه کربلا قرار داشته است، اظهار داشت: امسال نیز همانند سال‌های گذشته برنامه عظیم و معنوی راهیان نور با کمک و همکاری مجموعه سپاه و خارج از آن در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه تا  21 اسفند حدود سه هزار نفر از مردم استان از محلات مختلف مازندران در اردوگاه شهید جعفرزاده اندیمشک و شهید بلباسی خرمشهر حضور پیدا کرده و در یادمان‌های شهدای خرمشهر شرکت کردند، افزود: کاروان‌ها در روز اول در اندیمشک مرقد دانیال نبی نماز مغرب و عشا را خوانده، در ارودگاه شهید جعفرزاده استقرار یافته و با نگاه معرفی دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی بازدیدی از سد عظیم کرخه که یکی از دستاوردهای بسیار زیبای انقلاب اسلامی بوده بازدید می‌کنند.

عباس پور خاطرنشان کرد: بازدید از یادمان فتح المبین و یادمان بیت المقدس که در آن هوا فضای سپاه کربلا توان موشکی خود را به نمایش گذاشته، بازدید از بیمارستان صحرایی امام حسین از برنامهج‌های روز دوم و استقرار شب در اردوگاه شهید بلباسی است.

وی با بیان اینکه در روز سوم زائران راهیان نور به منطقه عملیاتی والفجر 8 (اروند کنار) رفته و از یادمان شلمچه، بازدید می‌کنند، افزود: بازدید از مناطق طلائیه، هویزه و حضور در یادمان شهدای هفت تپه از برنامه‌های دستور کار در روز چهارم زائران است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی