.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

استاندار: تشکل های مردم نهاد تخصصی در مازندران راه اندازی می شود
استاندار مازندران با تاکید بر تاثیرگذاری سازمان ها و تشکل های مردم نهاد در رفع مشکلات موجود جامعه ، گفت : برای استفاده بهینه تر از این ظرفیت ، سمن های تخصصی در استان راه اندازی می شود .
استاندار: تشکل های مردم نهاد تخصصی در مازندران راه اندازی می شود

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان در دیدار چهره به چهره با مردم که در محل استانداری برگزار شد ، افزود : تنها راهبرد نجات بخش ، استفاده از مشارکت مردم و ظرفیت سمن هاست که باید از این ظرفیت استفاده شود .

وی ادامه داد : حضور در میان مردم از جمله وظایف اساسی مدیران به شمار می رود و همواره بر این مهم تاکید دارم .

نماینده عالی دولت در مازندران همچنین فرصت بزرگ توسعه ای این استان را در تعامل با همه مسئولان ، طبقات و گروههای فکری و سیاسی دانست و گفت : با وحدت، همدلی، هم افزایی و ایجاد منافع مشترک در استان می توان همه نقاط مازندران را متعالی کرد .
وی استفاده از همه ظرفیت ها در سایه اعتدال سیاسی را مهم ترین راهبرد مدیریتیش عنوان کرد و ادامه داد : برای این منظور باید در زمینه های مختلف از تمامی توانمندی های استانی و ملی بهره گیری کنیم .

حسین زادگان تاکید کرد : باید با رفع مشکلات مردم و انجام اقدامات امید بخش، نشاط اجتماعی را در جامعه تقویت کرد و به همین منظور در آغاز به کار در استانداری، اجرای برنامه 100 روزه را بدون صرف اعتبار و با تکیه بر توان مدیریتی به دستگاههای اجرایی و فرمانداران ابلاغ کردم .

دیدار چهره به چهره استاندار و مدیران ستادی استانداری مازندران با مردم روزهای سه شنبه برگزار می شود. استاندار مازندران که برخی از این دیدارها را برای سهولت ایاب و ذهاب مردم و بازدید و آشنایی بیشتر با ظرفیت های استان در مناطق مختلف مازندران برگزار می کند .

در این دیدارها، اقشار مختلف مردم از جمله جوانان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مسائل و مشکلات خود را با استاندار، معاونین و مدیران ستادی استانداری در میان می گذارند و دستور لازم را برای واحدها و دستگاههای ذی ربط در جهت حل مسایل خود دریافت می کنند .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی