.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
از مدیرکلی که به استانداری ممنوع الورود شد تا حاشیه جدید آقای رئیس
با دستور استاندار یکی از مدیران کل استان در حوزه فرهنگی ممنوع الورود به استانداری شده است.
از مدیرکلی که به استانداری ممنوع الورود شد تا حاشیه جدید آقای رئیس

شمال نیوز:  شنیده ها از این حکایت دارد با دستور استاندار گیلان یکی از مدیران کل استان در حوزه فرهنگی ممنوع الورود به استانداری شده است.

ظاهرا دلیل این امر عملکرد نامناسب وی عدم پیروی از سیاست های دولت در استان است.

همچنین پیرو خبر حضور چندباره بازرسی استانداری در یک ادارات کل طی یک هفته و عدم حضور مدیرکل در محل موجب گردیده که تذکر کتبی به وی داده شود و در صورت تکرار مجدد،احتمالا این مدیر مرتبط با گشت و گذار عزل خواهد شد.

شنیده ها از فضای اجتماعی هم از این حکایت دارد که تصاویری از چت خصوصی یکی دیگر از روسای استانی که چندی پیش در واکنش به مصاحبه یکی از مدیران نظارتی،از سازمانهای نظارتی درخواست ورود به پرونده جذب افراد در حوزه خود کرده بود منتشر گردیده و ظاهرا دستگاه نظارتی باید علاوه بر موضوع تخلف در جذب بدون فراخوان افراد،صحت و سقم تصاویر منتشر شده منتسب به آقای رییس را نیز مورد بررسی قرار دهد! باید دید او در این زمینه هم مصاحبه و روشنگری خواهد کرد ؟

بنرهای تبریک متحدالشکل برای یکی از مدیران تازه منصوب شده در حوزه درمانی یکی از شهرستان ها کار دستش داد و بعد از آنکه بررسی موضوع نشان داد منشا سفارش و نصب بنرها خیلی از آقای مدیر فاصله نداشته که همین مساله ظاهرا به موجب بخشنامه تشریفات زدایی با ورود استانداری منجر به توبیخ مدیر تازه وارد شد./ گیل خبر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی