.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
استاندار مازندران، در یادواره 22 شهید منطقه کرکرودسر نوشهر ؛
دستاوردهای انقلاب به برکت خون شهداست
استاندار مازندران گفت : امروز همه دستاوردهای این انقلاب که با موفقیت های فراوانی در کشور همراه بوده ریشه در خون شهدا دارد.
 دستاوردهای انقلاب به برکت خون شهداست

به گزارش شمال نیوز، احمد حسین زادگان عصر جمعه در یادواره 22 شهید منطقه کرکرود سر نوشهر افزود : کشوری که قبل از انقلاب در ابعاد مختلف زیرساختی وضعیت بسیار نامطلوبی داشته و امروز به چه وضعیت و پیشرفت هایی دست یافته و باید به نسل جوان گفت که این موفقیت ها به برکت خون شهدا بوده است.

وی اظهار داشت: اکنون اگر شنیده می شود که نسل کنونی دیگر کشورها را از لحاظ شاخص ها رشد مقایسه می کنند و یا انکه شاید تصورش این باشد ایران همسان با این کشورها توسعه پیدا نکرده علتش آن است که دستاوردهای انقلاب برای این نسل بدرستی تبیین نشد.

حسین زادگان اظهار داشت : دشمن به طرق مختلف در صدد مایوس و بی هویت کردن مردم در نظام اسلامی است و گروه هدف استکبار جهانی نیز قشر جوان هستند.

استاندار مازندران گفت: متاسفانه در انتقال فرهنگ ایثار ، شهادت ، جبهه و جنگ به نسل های کنونی جامعه غفلت کرده ایم و این نقطه ضعف است و دشمن در صدد شناسایی این نقاط ضعف بوده تا بنواند به اهدافش دست یابد.

وی افزود: نکته مهم تر آنکه حضور کم رنگ نسل جوان در یادواره شهدا خود جای سئوال دارد و باید این موضوع آسیب شناسی شود .

حسین زادگان مردمی بودن این انقلاب را از ویژگی های برجسته و بارز آن معرفی کرد و ادامه داد : آنچه باعث شد در سایه این انقلاب دارای کشوری مستقل ، مقاوم ، مقتدر و در برابر همه توطئه ، ظلم و زور و تحریم های دشمن ایستادگی کنیم داشتن رهبری فرزانه ، وحدت و همبستگی ملت ایران است.

استاندار مازندران گفت: تلاش شبانه روزی برای رضایت مندی مردم در حقیقت گامی در جهت تحقق وصایا و آرمان های شهدا است و همه خدمتگزاران به نظام باید در این حوزه بیش از پیش تلاش کنند.

شهرستان نوشهر واقع در غرب مازندران دستکم 422 شهدا تقدیم این انقلاب کرده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی