.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
برگزاری همایش دختران انقلاب در ساری
همایش دختران انقلاب به میزبانی حوزه خواهرات سازمان بسیج ورزشکاران مازندران و بسیج هنرمندان استان برگزار شده است.

برگزاری همایش دختران انقلاب در ساری

به گزارش شمال نیوز به نقل از فارس ، همایش دختران انقلاب به میزبانی حوزه خواهران سازمان بسیج ورزشکاران مازندران و بسیج هنرمندان استان برگزار شده است.

سید جواد حسینیان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران مازندران در این همایش طی سخنانی با بیان اینکه تا قبل از انقلاب مجموع مربیان ورزشی کشور 32 نفر بوده است که اکنون 18 هزار مربی خانم داریم، گفت: در مازندران 190 سالن صالحین و 9 دی به همت بسیج و سپاه کربلا ساخته شده است.

 

وی با بیان اینکه حضور بانوان در میادین بین‌المللی ورزشی در در قبل از انقلاب به تعداد نفر بود که اکنون قابل مقایسه نیست، افزود: در حوزه پهلوانی شاهد حضور بانوان موفقی هستیم که حفظ عفاف و حجاب توسط  آنها از گاهی مواقع از کسب عناوین مادی و قهرمانی ارزشمندتر است که نمونه آن خانم رزیتا علیپور در مسابقات آسیایی با حفظ حجاب در مسابقات آسایی از مدال و هدایای این بخش گذشت.

 برگزاری همایش بزرگ دختران انقلاب با حضور قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان جامعه بزرگ ورزش خواهران استان، حضور گروه خواهران بسیج ورزشکاران در اردوی جهادی قائم‌شهر و آمل به مناسبت پیروزی چهلمین سال انقلاب اسلامی، نشست نواب هیأت‌ها و مربیان ورزشی در شهرستان نوشهر با محوریت عفاف و حجاب، برگزاری المپیاد ورزشی بانوان با نام شهدای ورزشکار در محمودآباد، دیدار با قهرمانان و پیشکسوتان با اخلاق ورزشی خواهر در استان،نشست بصیرتی و مهارت خانواده با حضور ورزشکار خواهر در حسینیه عاشقان ثارالله قائم‌شهر از برنامه‌های اجرایی امور بانوان بسیج خواهران مازندران بوده است.

 

 

در این همایش از جمعی از بانوان و دختران ورزشکار و افتخارآفرین در میادین اخلاق و ورزش، فرزندان شهدای مدافع حرم و انقلاب اسلامی، بانوان بسیجی هنرمندان استان با اهدای تندیس و لوح یادبودی تجلیل شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی