.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: انقلاب اسلامی دنبال الگوی جدید پیشرفت است
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی الگوی جدید و متفاوت پیشرفت را به ارمغان می آورد گفت: وقت بلوغ و پختگی انقلاب اسلامی رسیده است.

به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام محمد قمی پیش ازظهر پنجشنبه در همایش جبهه فرهنگی انقلاب در ساری با بیان اینکه انقلاب اسلامی مدیون حضرت فاطمه زهرا (س) و سیره فاطمی است اظهار داشت: هرچقدر شرایط جنگی و دفاعی انقلاب اضطرارتر می شود باید به این مدل توجه کرد.

وی با عنوان اینکه مدل جدیدی برای زندگی و سبک زیستن انتخاب کرده ایم تصریح کرد: انقلاب اسلامی مدل و چارچوب دیگری انتخاب کرده است و دنبال الگوی دیگر پیشرفت است.

وی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی الگوی پیشرفت به ارمغان می آورد گفت: اکنون وقت بلوغ و پختگی انقلاب اسلامی است و باید چاره اندیشی در مقام عمل داشته باشیم و عزم ما جزم شود تا گره ای از فراروی انقلاب باز کنیم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: ائتلاف و نحوه جمع شدن و انسجام تشکل های فرهنگی امری ضروری است و باید مدل مقابله و جنگیدن را باید تغییر دهیم و الگوی متفاوتی برای پیشرفت انقلاب در پیش گیریم.

حجت الاسلام قمی با بیان اینکه دنیای آینده دنیای تصویر است از تشکل ها و جبهه فرهنگی خواست برای آن دوره برنامه ریزی کنند و گفت: در گام اول باید طرز و مدل جنگیدن برای پیشرفت را تغییر دهیم.

وی علت پیدایش و تداوم انقلاب اسلامی را معجزه دانست و گفت: باید در این مسیر از ظرفیت همه بخش ها بهره گرفت./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی