.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران : ایستادگی در مسیر حق نیازمند تحمل سختی‌های زیادی است
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با بیان اینکه ایستادگی در مسیر حق نیازمند تحمل سختی‌های زیادی است، گفت: البته این مسئله به این معنا نیست که متولیان اجرایی و مدیریتی با این بهانه با کم‌کاری شرایط را برای مردم توجیه کنند.

به گزارش شمال نیوز، سیدیونس حسینی‌عالمی چهارشنبه شب مراسم جشن انقلاب با بیان اینکه علت استمرار نظام جمهوری اسلامی با چهل سال توطئه دشمنان خارجی و همراهی دشمنان داخلی، همراهی مردم بوده است، اظهار کرد: در این چهل‌سال شاهد پیاده شدن بسیاری از مدعیان از قطار انقلاب بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه حتی پیاده شدن خیلی از همراهان اولیه ممکن بود برای برخی‌ها قابل باور نباشد اما تاریخ انقلاب شاهد اتفاقات این‌چنینی نیز بوده است، افزود: اما با همه ناملایمات و سختی‌های که در این راه وجود داشت اکنون این انقلاب به مرحله تثبیت خود رسیده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران به فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ اشاره کرد و متذکر شد: در فتنه ‌۸۸ همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند هدف انتخابات و مسائل پیرامون آن نبود بلکه دشمنان ما انقلاب و تغییر پایه‌های نظام را نشانه گرفته بودند.

وی با اعلام اینکه فتنه‌ ۸۸ پایان راه دشمنان انقلاب برای آسیب زدن به ملت ایران و انقلاب اسلامی نبود، اضافه کرد: در حال حاضر نیز دشمنان با جنگ اقتصادی به دلیل شکست خوردن در جنگ‌ نظامی به دنبال فروپاشی جمهوری اسلامی ایران هستند.

حسینی‌عالمی علت اصلی مقاومت جمهوری اسلامی در برابر دشمنان را رهبری مقام معظم رهبری براساس آموزه‌های برگرفته از قرآن، روایات ائمه و اهداف امام راحل برشمرد و گفت: ایشان تاکنون با وجود همه کارشکنی‌ها در خط مقدم مبارزه با استکبار جهانی ایستاده‌اند و تنها اراده‌ای بودند که در این چهل سال اصلا برنگشتند.

وی با بیان اینکه بصیرت ملت ایران در میان امت زمان ائمه بی‌مثال و بی‌مانند است، خاطرنشان کرد: ولایت فقیه و راهبری هوشمندانه ایشان، نظام را از گردنه‌های خطیر و پیچ‌های تند نجات داده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با اشاره به موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران طی ۴۰ سال اخیر گفت: ممکن است مشکلاتی هم در این زمینه وجود داشته باشد اما باید به این مسئله واقف بود که انقلاب اسلامی با وجود دشمنی‌های که در مسیر خود شاهد بود به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است.

وی با بیان اینکه ایستادگی در مسیر حق نیازمند تحمل سختی‌های زیادی است، افزود: البته این مسئله به این معنا نیست که متولیان اجرایی و مدیریتی با این بهانه با کم‌کاری شرایط را برای مردم توجیه کنند.

حسینی‌عالمی با اعلام اینکه مقام معظم رهبری به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب ادامه دهنده سیره ائمه اطهار هستند، اظهار کرد: انتقادات مردم در زمینه تنگی معیشت را قبول دارم و نیازمند تلاش مسؤولان اجرایی و دولتی برای رسیدن به نقطه مطلوب است./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی