.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
از سوی هادیانی و همزمان با دهه فجر اعلام شد ؛
ورود دانشگاه آزاد قائم شهر برای احیای نساجی مازندران و البرز مرکزی
شمال نیوز : وی گفت: من به عنوان فرزند این شهر نخواهم گذاشت تا دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به سرنوشت اینها دچار شود و قطعاً با همکاری اساتید و نیروهای متخصصی که در دانشگاه وجود دارد برای رفع مشکل این دو کارخانه ورود پیدا می‌کنیم.....
ورود دانشگاه آزاد قائم شهر برای احیای نساجی مازندران و البرز مرکزی

شمال نیوز:  سرپرست دانشگاه آزاد قائم‌شهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر حمایت خود را جهت احیای دوباره نساجی مازندران و البرز مرکزی اعلام می‌کند.

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی قائم شهر ، میرامید هادیانی که همزمان با دهه مبارکه فجر ، به‌همراه کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر در دیدار با آیت الله معلمی نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه شهرستان قائم شهر  رفت ، اظهارکرد: انقلاب‌های دنیا به انقلاب‌های کوچک و بزرگ تقسیم‌ می‌شود و  انقلاب اسلامی ایران با شعار نه غربی نه شرقی، جمهوری اسلامی یک انقلاب تمدن‌ساز است.

سرپرست دانشگاه آزاد قائم‌شهر گفت:  تأکید چندساله مقام معظم رهبری بر بحث دانشگاه‌های اسلامی، اخلاق‌مداری و  مسئله‌محوری دو رکن اساسی دانشگاه آزاد اسلامی است و اگر تمامی دانشگاه ها با این دو رکن تولید علم کنند ما می‌توانیم از دولت اسلامی  به جامعه اسلامی برسیم.

هادیانی، بومی بودن علم را یکی از ویژگی‌های مهم علم دانست و گفت: در آینده اگر بتوانیم قدرت علمی کشور را توسعه و علم را بومی و مسئله محور کنیم قطعاً به توفیقات قابل توجهی دست پیدا خواهیم کرد.

وی با ابراز تأسف از اینکه نساجی مازندران و البرز مرکزی که از مهم‌ترین و با ارزش‌ترین صنعت‌های شهرستان و استان بودند و هم اکنون به نابودی کشیده شدند، گفت: من به عنوان فرزند این شهر نخواهم گذاشت تا دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به سرنوشت اینها دچار شود و قطعاً با همکاری اساتید و نیروهای متخصصی که در دانشگاه وجود دارد برای رفع مشکل این دو کارخانه ورود پیدا می‌کنیم.

هادیانی تأکید کرد: جهت تحقق و  پیشبرد اهداف دانشگاه از پیشنهادات و حمایت‌های مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری استفاده خواهیم کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 17 بهمن 1397
به امید موفقیت استاد فرهیخته دکنر میر امید هادیانی
پاسخ ها به این نظر
ناشناس 16 بهمن 1397
آرزوی توفیق روز افزون و تحقق اهداف برادر بسیجی متعهد و متخصص

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی