.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
افزایش ابر در ارتفاعات غربی مازندران از امشب
آسمان مازندران امروز صاف تا نیمه ابری از شب با افزایش ابر در ارتفاعات غربی استان همراه با بارش پراکنده باران و برف خواهد بود.

به گزارش شمال نیوز ، اصغر بسطامی رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت: آسمان استان امروز یکشنبه ۲۳ دی صاف تا نیمه ابری از شب با افزایش ابر در ارتفاعات غربی استان همراه با بارش پراکنده باران و برف پیش بینی می‌شود.

وی افزود: وضعیت جوی استان فردا دوشنبه ۲۴ دی ساحلی، جلگه و دامنه‌ها نیمه ابری تا ابری گاهی با بارندگی و در مناطق و محور‌های کوهستانی مه آلود با بارش برف همراه خواهد بود.

بسطامی گفت: در این مدت مقدار بارش برف در البرزجنوبی (ارتفاعات سمت البرز و تهران) بیشتر از محور‌های کوهستانی سمت مازندران پیش بینی می‌شود.

رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران گفت:: هوای مازندران سه شنبه و چهارشنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه صاف همراه افزایش دما در دامنه‌ها و ارتفاعات با وزش باد گرم همراه خواهد بود.

بسطامی افزود: آسمان مازندران در روز پنج شنبه ۲۷ دی در مناطق ساحلی و جلگه‌ای بتدریج از سمت غرب استان با بارندگی و وزش باد و در ارتفاعات بتدریج مه آلود با بارش برف پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه عصر پنجشنبه تا ظهر جمعه ۲۸ دی اوج فعالیت سامانه سرد بارشی در استان است، گفت: وضعیت جوی در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای با بارش باران، وزش باد گاهی شدید و کاهش محسوس دما پیش بینی می‌شود.

بسطامی گفت: از نیمه شب تا صبح جمعه در شهر‌های ساحلی و جلگه‌ای با مخلوط باران و برف و در دامنه‌ها، کوهپایه‌ها و ارتفاعات بارش برف، وزش باد شدید، کولاک برف و لغزندگی جاده‌ها دور از انتظار نیست.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی