.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مسئول سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی اعلام کرد :
برگزاری همایش انقلاب فاطمی در شرق و غرب مازندران
برگزاری همایش انقلاب فاطمی در شرق و غرب مازندران

شمال نیوز: بلال زاهدی از برگزاری همایش بزرگ انقلاب فاطمی در مازندران خبر داد و اظهار کرد: با توجه به در پیش رو بودن چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و تقارن آن با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س )در نظر گرفتیم بسته به ضرورت پاسخگویی به شبهات و هجمه معاندین و معارضین جمهوری اسلامی در زیر سوال بردن دستاورد های انقلاب اسلامی و ناکارآمد جلوه دادن نظام دینی، همایش انقلاب فاطمی را با تبیین دستاوردهای استقرار نظام دینی پیرامون ستایشگری اهل بیت (ع ) برگزار کنیم.

به گزارش شمال نیوز ، مسئول سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی مازندران با بیان اینکه مداح و سخنرانان مذهبی باید مدافع آرمان های الهی، ولایی و انقلابی باشند، در برشماری اهداف برگزاری همایش انقلاب فاطمی بیان کرد: تعمیق معنویت،  بصیرت، معرفت و توانمندسازی دینی و انقلابی جامعه هدف ارزشی و انقلابی و همچنین رشد و ارتقاء سطح دانش و مهارت های تخصصی و ارتقاء کیفیت و تاثیرگذاری بیشتر نظام تربیتی صالحین در بین مداحان و هیئات مذهبی عضو  سازمان بسیج مداحان و هیئات مذهبی از اهداف برگزاری همایش انقلاب فاطمی است.

وی ر مورد جامعه هدف این همایش تصریح کرد: مداحان و وعاظ، سخنرانان، مدیران هیئات مذهبی، شعرای آیینی و اهلبیتی، پژوهشگران و هنرمندان فعال در حوزه اهل بیت اعم از برادران و خواهران جامعه هدف و مهمانان این همایش خواهند بود.
 زاهدی با بیان اینکه غالب شدن گفتمان امامین انقلاب، ترویج انقلابی گری، دشمن‌شناسی و تعمیق باور وحدت ملی و مذهبی در دستور کار همایش انقلاب فاطمی خواهد بود، اظهار کرد: امیدواریم با برگزاری این همایش در غرب و شرق مازندران بتوانیم در این معنویت جامعه هدف تاثیرگذاری خوبی داشته باشیم.

مسئول بسیج مداحان و هیئات مذهبی مازندران در مورد زمان و مکان برگزاری همایش انقلاب فاطمی گفت: به منظور بهره گیری تمامی جامعه هدف بسیج مداحان و هیئات مذهبی سراسر استان، برگزاری این همایش را در دو بخش شرق و غرب مازندران ۲۳ و ۲۴ دی ماه در نظر گرفته ایم.

وی با بیان اینکه در غرب مازندران نوشهر میزبان برگزاری همایش انقلاب فاطمی است،  اظهار کرد: بیست و سومدی ماه  در ساری همایش انقلاب فاطمی با حضور سخنرانان و مداحان مطرح کشوری برگزار می شود


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی