.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
نماینده ولی فقیه: شاکله انقلاب اسلامی فرهنگی و قرآنی است
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر معرفی قرآن و عترت در جامعه گفت: شاکله انقلاب اسلامی ایران فرهنگی و قرآنی است.

به گزارش شمال نیوز، آیت الله نورالله طبرسی صبح شنبه در جلسه مجمع خیران قرآنی مازندران با گرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار اظهار امیدواری کرد تا با الگوگیری از این حضرت زینب در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، کارنامه خوب و روشنی داشته باشیم.

وی افزود: همیشه باید برای احیای فرهنگ قرآن و عترت تلاش کنیم زیرا شیعه و معتقد به قرآن و ائمه هستیم و انقلاب اسلامی ایران نیز انقلاب قرآنی و فرهنگی بوده است.

وی به فرمایش رهبر کبیر انقلاب مبنی براینکه اگر قران نبود باب معرفت الله بسته بود اظهار داشت: همچنین ابتدای وصیت نامه حضرت امام راحل با حدیث ثقلین آغاز می شود و این نشانه توجه به کلام الهی است.

آیت الله طبرسی با عنوان اینکه انقلاب اسلامی بر اساس دو اصل قرآن و عترت است گفت: خط و مشی انقلاب اسلامی ایران بر اساس آموزه های قرآنی و انبیایی است و اگر بخواهیم بخواهیم انقلاب را پیش ببریم باید به قران توجه کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران بدون توجه به قرآن کریم، انقلاب اصیل وخالص نخواهد بود و باید با قرآن مانوس شود.

امام جمعه ساری با تاکید براینکه باید مسئله قران و امامت را در جامعه معرفی و جاری کنیم اظهار داشت: نحله های مختلف از کنارگذاشتن انبیاء الهی و تفسیرهای گوناگون ایجاد شده است درحالی که ائمه اطهار کارشناسان دینی هستند.

وی با اظهار اینکه برای معرفی و نهادینه شدن قرآن کریم در جامعه تلاش و کوشش کنیم افزود: باید از قران کریم سود و فیض بریم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی