.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

فوت ۵۸ نفر براثر تصادف رانندگی آذرماه امسال در مازندران
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: تعداد کل متوفیات ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به پزشکی قانونی در آذر ماه امسال ۵۸ نفر شامل ۳۸ مرد و ۲۰ زن بوده است.

به گزارش شمال نیوز، علی عباسی با اشاره به افزایش ۴۵ درصدی فوتی ناشی از تصادفات رانندگی در آذر ماه اظهار داشت: از کل متوفیات حوادث رانندگی آذر ماه محور برون شهری و راه روستایی ۴۲ نفر با ۵۰ درصد افزایش و درون شهری ۱۶نفر با ۳۳ درصد افزایش را در برمی‌گیرد.

وی افزود: همچنین بیشترین فوتی مربوط به شهرهای آمل با ۱۱، ساری و میاندرود با ۷نفر و تنها شهر بدون فوتی گلوگاه گزارش شده است و از مجموع فوتی ها، ۱۳ مورد راننده، سه مورد موتور سوار، ۱۶ نفر سرنشین ،۲۲ نفر عابر و چهار مورد هم دوچرخه سوار هستند.

عباسی تعداد مصدومین ناشی از تصادفات رانندگی ارجاعی به مراکز پزشکی استان را در آذر ماه سالجاری، هزار و ۳۸۰ نفراعلام کرد و گفت: این رقم نسبت به مشابه سال قبل ۳ درصد رشد داشته است.

این مقام اجرایی استان تصریح کرد: از آنجائیکه بیشترین فوتی در جاده های برون شهری رخ داده است این می تواند هشداری باشد تا بلکه با رعایت نکات ایمنی از قبیل بستن کمربند ایمنی برای رانندگان و سرنشینان و نیز عدم مکالمه با تلفن همراه و رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و رانندگی با سرع مطمئنه در کاهش تصادفات موثر باشد./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی