.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بارش برف محور کندوان را لغزنده کرد/آغاز محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته
رئیس پلیس راه مازندران گفت: صبح امروز شاهد بارش برف خفیف در محور کندوان بودیم که این محور را به‌صورت مقطعی لغزنده کرد.

به گزارش شمال نیوز،علیرضا قدمی اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمام محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است.

وی افزود: صبح امروز شاهد بارش برف خفیف در محور کندوان بودیم که این محور را به‌صورت مقطعی لغزنده کرد.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه همانند هر چهارشنبه محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای استان آغاز می‌شود، اضافه کرد: چهارشنبه هفته جاری نیز شاهد ترافیک در محورهای ورودی استان خواهیم بود ولی پیش‌بینی ما این ترافیک معمولی خواهیم داشت.

این مسؤول با اشاره به ممنوع بودن تردد تریلی کماکان از محور هراز، گفت: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت 8 تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: باتوجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران لازم است رانندگان علاوه بر توجه به توصیه‌ها و هشدارها به تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیرچرخ مجهز شوند.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: باتوجه به ورود مسافران باتوجه به تعطیلات پایان هفته لازم است مسافران قبل از تردد وضعیت راه را استعلام کنند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی