.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رئیس سازمان صنعت: رعایت مسائل زیست محیطی در راس برنامه های صنایع باشد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: رعایت مسائل زیست محیطی در راس برنامه های صنایع باشد و همگان در این بخش تلاش کنند.

به گزارش شمال نیوز، محمد محمدپور عمران سه شنبه شب در جلسه رفع موانع تولید در شرق مازندران افزود: هدف همه ما توسعه اقتصاد و صنایع است و باید ضمن حفظ سرمایه گذار برای توسعه مسائل زیست محیطی هم تلاش شود.

وی اظهار کرد: در کنار تجهیزات و امکاناتی که برای تجهیز شرکت و صنایع انجام می شود رعایت مسائل زیست محیطی هم لازمه کار است که اگرچه یک شبه اتفاق نمی افتد؛ اما باید در دستور کار باشد زیرا مبحث محیط زیست بحث مهم و ارزشمندی است که باید توسط همگان و از جمله صنایع رعایت شود.

محمدپور عمران گفت: نهضتی که امروز برای حفظ محیط زیست ایجاد شده است باید از قبل انجام می شد و به نوعی کاش ۳۰ یا ۴۰ سال قبل هم این دغدغه زیست محیطی وجود داشت و برای حفظ محیط زیست تلاش می کردیم.

وی اظهار کرد: محیط زیست لازمه وجود صنایع و ادامه فعالیت است و باید دقیق دیده شود و سرپیچی در این بخش را قبول نداریم.

این مسئول با بیان اینکه امروز در جنگ اقتصادی هستیم و در این جنگ باید رعایت برخی از مسائل و مشکلات انجام شود؛ گفت: مشکلات وجود دارد اما برای برطرف کردن آن با تمام توان وارد میدان شده ایم و مشکلات در بخش صنایع وجود دارد و ناچاریم برخی از مشکلات را تحمل کنیم./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی