.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ورود انواع کشنده‌های سنگین از ظهر امروز به جاده هراز ممنوع
رئیس پلیس راه مازندران از ممنوعیت ورود انواع کشنده‌های سنگین از جمله کامیون، کامیونت، تریلر از ظهر امروز در جاده هراز خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه آمد وشد خودرو‌ها هم اکنون در جاده‌های هراز، سوادکوه، کیاسر و چالوس عادی و روان است، گفت: هم اکنون ارتفاعات جاده کرج – چالوس محدوده پل زنگوله تا دهانه شمالی بارش خفیف برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه سطح جاده در این مسیر لغزنده است، افزود: رانندگان توصیه کرد به علت لغزندگی جاده‌ها با سرعت مطمئن در این مسیر‌ها تردد و در صورت امکان از سفر‌های غیرضروری پرهیز کنند.

سرهنگ قدمی گفت: به دلیل افزایش ایمنی آمد وشد خودرو‌ها طبق معمول هر هفته چهارشنبه ها، پلیس راه مازندران ممنوعیت آمد وشد انواع کشنده‌های سنگین را در جاده هراز اعمال می‌کند.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۹ دی ممنوع می‌شود.

وی گفت: امد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و برعکس کماکان ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ساعت ۶ روز شنبه ۲۲ دی ماه از جاده‌های کرج – چالوس، هراز و سوادکوه و برعکس ممنوع است.

وی افزود: آمد و شد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی