.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
واریز سود سهام عدالت مرحله‌ای است/جاماندگان شماره حساب شبای خود را اعلام کنند
رئیس هیات مدیره تعاونی‌های سهام عدالت در مازندران گفت: جاماندگان سهام عدالت که شماره حساب شبای خود را اعلام نکردند لازم است هرچه سریع‌تر به سامانه مراجعه کرده و نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کنند.

به گزارش شمال نیوز،عسکر توکلی امروز اظهار کرد: براساس جدول واریز سود شرکت‌های سرمایه پذیر به حساب خزانه و اولویت بندی سود سهام عدالت روستاییان از هفته جاری به حساب‌شان واریز می‌شود.

وی با اشاره به اینکه واریز سود به صورت مرحله‌ای و به مرور زمان است، افزود: پس از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی که سود سهام عدالت به حساب‌شان واریز شد در این مرحله نوبت پرداخت سود به روستاییان است.

رئیس هیات مدیره تعاونی‌های سهام عدالت مازندران اضافه کرد: پس از این روستاییان، سود سهام عدالت برای کارگران فصلی ساختمانی، بازنشستگان و کارکنان دولت خواهد بود که تا پایان سال به حساب‌شان واریز خواهد شد.

توکلی یادآور شد: باتوجه به اینکه پرداخت سود ازسوی شرکت‌های سرمایه‌پذیر باید واریز شود به مروز زمان و براساس اولویت بین سهام‌داران توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر سامانه سهام عدالت باز است، گفت: جاماندگان سهام عدالت که شماره حساب شبای خود را اعلام نکردند لازم است هرچه سریع‌تر به سامانه مراجعه کرده و نسبت به اعلام شماره حساب شبای خود اقدام کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی