.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
عضو هیات رئیسه مجلس خبر داد ؛
استیضاح وزیر کشور با ۱۹ امضای استیضاح به کمیسیون شوراها رفت
علی‌اصغر یوسف‌نژاد با اشاره به استیضاح‌های در دست بررسی مجلس، گفت: تا این لحظه فقط طرح استیضاح سه وزیر در مجلس در حال بررسی است که وزیر آموزش و پرورش جز آنان نیست. همچنین طرح استیضاح رحمانی فضلی نیز با 19 امضا ...
استیضاح وزیر کشور با ۱۹ امضای استیضاح به کمیسیون شوراها رفت

شمال نیوز: عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به این سوال که آیا در هفته آینده که هفته سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه است، امکان تقدیم طرح استیضاح وزرا به هیات رئیسه وجود دارد یا خیر، گفت: «بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی نمایندگان می‌توانند در هر زمانی حتی هفته تعطیلی صحن علنی طرح استیضاح وزرا را به هیات رئیسه مجلس تحویل دهند.»

به گزارش شمال نیوز، علی‌اصغر یوسف‌نژاد در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به استیضاح‌های در دست بررسی مجلس، بیان کرد: «تا این لحظه فقط طرح استیضاح سه وزیر در مجلس در حال بررسی است که وزیر آموزش و پرورش جز آنان نیست.»

او متذکر شد: «استیضاح محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی در حال بررسی است. استیضاح محمود حجتی به هیات رئیسه تقدیم و به کمیسیون کشاورزی برای بررسی ارسال شده است. طرح استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی نیز با 19 امضا برای بررسی بیشتر به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.»

بنا به اظهارات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، طرح استیضاح وزیر امور خارجه تا 2 هفته آینده در بهارستان مسکوت خواهد ماند./  ایسنا


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی