.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخوندی از نامزدی شهرداری تهران استعفا داد؟
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه آخوندی و انصاری از نامزدی شهرداری تهران استعفا ندادند، گفت:شهردار تهران ۳ روز آینده انتخاب می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، محسن هاشمی در خصوص انتخاب شهردار آینده تهران گفت: سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه شهردار تهران انتخاب خواهد شد.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود آخوندی و انصاری از حضور در انتخابات شهرداری تهران انصراف داده‌اند؟ گفت:‌تا کنون چیزی به دست ما نرسیده است.

هاشمی در خصوص حواشی ایجاد‌شده در مورد حذف نام اوسط هاشمی گفت: ایشان جزو کاندیدا‌های شهرداری تهران بوده‌اند و نام وی در فهرست ۱۳ نفره کاندیدای شهرداری تا زمان رأی‌گیری در برابر اعضای شورا و خبرنگاران وجود داشت و ادعای حذف نام وی بی‌اساس است. همچنین آقای سیدمحمود میرلوحی عضو شورای شهر تهران در این باره نیز توضیحاتی ارائه کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود ۱۴ رأی رسول کشت‌پور نامزد شهرداری تهران فیک است، گفت: تمام این‌ها گمانه‌زنی است در حال حاضر کار‌ها بر روی روال است.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر تهران در روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه، تقوی نژاد، حناچی و آخوندی در نوبت صبح و کشت‌پور و انصاری در نوبت بعد از ظهر برنامه‌های خود را برای شهرداری تهران ارائه می‌دهند سپس دو نفر انتخاب و در نهایت در روز سه‌شنبه شهردار تهران انتخاب می‌شود./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی