.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
رئیس بنیاد مسکن:پرداخت خسارت به واحدهای سیل‌زده نیازمند مصوبه هیأت دولت است
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق سیل‌زده غرب مازندران با بیان اینکه کمک‌ها به مناطق سیل‌زده باید در هیأت دولت به تصویب برسد، گفت: بعد از برآورد واحد به واحد خسارت دیده‌ها انجام شد از منابع داخلی بلاعوض پرداخت می‌شود.

به گزارش شمال نیوز، علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به همراه محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت عصر دیروز در بازدید از خسارات سیل در روستای پلطان تنکابن بازدید کرد.

وی اظهار کرد: هدف از این بازدید انجام بررسی اولیه از میزان تخریب و کمک‌ها است.


وی با اشاره به اینکه خسارت وارد شده به این منطقه وسیع بوده است، افزود: به‌ تعدادی از روستاها و شهرها خسارت وارد شده است ولی مردم مطمئن باشند که در اسرع وقت بررسی‌ها را انجام می‌دهیم و به‌مثابه همه نقاط کشور که دچار خسارت شدند برای احداث و یا ترمیم تسهیلات و کمک بلاعوض پرداخت می‌شود.


رئیس بنیاد مسکن کشور بیان کرد: همچنین در زمینه لوازم منزل و در بحث معیشتی تسهیلات و کمک‌های بلاعوض پرداخت می‌شود.


تابش با بیان اینکه این کمک‌ها باید در هیأت دولت به تصویب برسد، اضافه کرد: بعد از برآورد واحد به واحد خسارت دیده‌ها انجام شد از منابع داخلی بلاعوض پرداخت می‌شود.


وی با تاکید بر اینکه به هیچ‌وجه به واحدهای مسکونی در مسیر رودخانه‌ها و یا در حریم قرار گرفتند تسهیلات و کمک بلاعوض پرداخت نمی‌شود، خاطرنشان کرد: در گذشته هم پرداخت نکردیم بلکه کمک می‌کنیم از مسیر خارج شوند و برای تامین زمین مبلغ بلاعوض در محدوده روستا با کاربری مسکونی و در حریم رودخانه‌ها نباشند به مبلغ ۱۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنیم./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی