.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
با صدور بیانیه ای اعلام شد ؛
حمایت اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر از دکتر ولایتی
شمال نیوز : ایشان از زمان حضور در دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان رئیس محترم هیئت موسس و امناء دانشگاه آزاداسلامی، فرمایشات رهبر معظم انقلاب را در حوزه پیشرفت و تولید علم و نظام آموزش عالی دنبال می‌کنند و در این راه قاطعانه با افرادی که صلاحیت ندارند برخورد نموده اند .....
حمایت اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهر از دکتر ولایتی

شمال نیوز : بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی قائم شهربا صدور بیانیه ای ازمواضع انقلابی دکترولایتی ، رئیس هیئت امنای این دانشگاه قدردانی کرد .

در این بیانیه که نسخه ای از آن در اختیار شمال نیوز قرار دارد آمده است :

بسمه تعالی

تقدیر اینگونه رقم خورد که در این برهه‌ی زمانی و در این پیچ تاریخی و سیاسی کشورعزیزمان ، با تمام وجود و استعانت از پروردگار متعال در رسیدن به اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف سیاسی ،اجتماعی و علمی وفرهنگی سهیم باشیم.

دکتر علی اکبر ولایتی شخصیت انقلابی که بعنوان یک تکلیف الهی نسبت به آرمانها و اندیشه های امام راحل و درنظرگرفتن منویات رهبر معظم انقلاب ، مسئولیت هدایت دانشگاه آزاد اسلامی را پذیرفتند .

فردی که یار دیرین امام (ره) و رهبری بوده و همواره خدمتگزاری راستین و مشاوری امین برای انقلاب بوده است و خاطره خوش خدمات ارزنده وی در عرصه سیاست خارجی هیچ‌گاه از ذهن و دل مردم این آب و خاک بیرون نخواهد رفت.

ایشان از زمان حضور در دانشگاه آزاد اسلامی بعنوان رئیس محترم هیئت موسس و امناء دانشگاه آزاداسلامی، فرمایشات رهبر معظم انقلاب را در حوزه پیشرفت و تولید علم و نظام آموزش عالی دنبال می‌کنند و در این راه قاطعانه با افرادی که صلاحیت ندارند برخورد نموده اند .

بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی واحدقائم شهر ضمن تایید مواضع انقلابی ایشان ، از تلاشهای جناب آقای دکترعلی اکبرولایتی درجهت پیشرفت و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های علمی و فرهنگی و بکارگیری نیروهای مومن ،دانشمند و با بصیرت ،حمایت همه جانبه خود را اعلام می دارد.

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی
واحد قائم شهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی