.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما نسیم امید
 

آخرین عناوین
با حکم رییس دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا؛
حجت الاسلام گواهی بعنوان معاون دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب شد
با حکم حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، حجت الاسلام گواهی به سمت معاون آموزش و تربیت این دفتر منصوب شد.
حجت الاسلام گواهی بعنوان معاون دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب شد

به گزارش  سرویس  طلاب  و روحانیون خبرگزاری بسیج، مسؤول روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، از مسؤولیت جدید حجت الاسلام گواهی رییس این سازمان در دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا خبرداد.

وی ‌اظهار داشت: با توجه به سوابق خوب آقای گواهی در امور فرهنگی و مدیریتی، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا در حکمی حجت الاسلام عبدالعی گواهی را به عنوان معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی کل قوا منصوب کردند.

ایشان با اشاره به بخش هایی از این حکم خاطرنشان کرد: در بخشی از این حکم ساماندهی و ارائه راهبرد در امور عقیدتی کارکنان نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه عمومی از جمله وظایف حجت الاسلام گواهی در مسؤولیت جدید عنوان شده است.

وی ادامه داد: سیاست گذاری و نظارت تخصصی بر امور آموزشی و تربیتی کارکنان نیروهای مسلح وهمین طور هدایت راهبردی از جمله دیگر امور محوله به معاونت تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی کل قوا بیان شده است.

مسؤول روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در پایان عنوان کرد: البته فعالیت حجت الاسلام گواهی در سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور ادامه دارد و ایشان با حفظ سمت قبلی در مسؤولیت جدید مشغول به کار شده اند.

گفتنی است، حجت عبدالعلی گواهی اصالتا مازندرانی بوده که چندی پیش پس از فعالیت چندین ساله در سازمان بسیج طلاب و اساتید استان تهران و نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران از سوی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به عنوان مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه سراسر کشور معرفی شده بود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

نا شناس 23 شهريور 1397
3
2
پاسخ
باعرض سلام و تبریک و ارزوی سلامتی و طول عمر با عزت.مهندس مهدی برهانی ساری

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی