.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

رئیس انجمن مترجمان استان مازندران اعلام کرد :
کارگاه آموزشی کسب و کار ترجمه در مازندران برگزار می شود + پوستر
شمال نیوز : دادبود تصریح کرد : برگزاری کارگاه های آموزشی انجمن صنفی مترجمان در مازندران تداوم خواهد داشت و اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی بیشتری خواهیم کرد که پس از برگزاری شان، گواهی شرکت در آن ها به شرکت کنندگان اعطا می شود.....

شمال نیوز: رئیس انجمن مترجمان استان مازندران  از برگزاری کارگاه آموزشی کسب و کار ترجمه روز پنج شنبه ، بیست و دوم شهریور از سوی انجمن صنفی مترجمان استان مازندران در در قائم شهر خبر داد .http://www.shomalnews.com/photo/153673735939623595.jpg

به گزارش شمال نیوز ، فاطمه دادبود گفت  : این کارگاه با توجه به این نکته که یکی از مهمترین نقاط ضعف صنعت ترجمه در ایران، موضوع اشتغال است و بر اساس نتایج آسیب‌شناسی‌های به‌ عمل‌آمده، بخش قابل توجهی از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مترجمی فاقد شغل به معنای واقعی هستند و از حقوق اولیه یک کارمند از قبیل حقوق ثابت، حق بیمه و غیره محروم هستند، برگزار می شود.

وی افزود : از دیگر دلایل برگزاری این کارگاه، این است که نظام صنفی در هر حوزه‌ای وظیفه بهبود فضای کسب‌وکار را برعهده دارد و ما در انجمن مازندران بطور جد پیگیر این موضوع هستیم .

دادبود تصریح کرد : برگزاری کارگاه های آموزشی انجمن صنفی مترجمان در مازندران تداوم خواهد داشت و اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی بیشتری خواهیم کرد که پس از برگزاری شان، گواهی شرکت در آن ها به شرکت کنندگان اعطا می شود.

وی با تشریح محورهای این کارگاه بیان کرد : این کارگاه با تدریس آقای محمدرضا اربابی رئیس انجمن مترجمان استان تهران و با محورهای « قوانین و مقررات حاکم بر فعالیت های ترجمه » ، « همکاری با ناشران » ، « فعالیت مترجمان در عرصه بین الملل » و « بازار شغلی مترجمان در ایران » برگزار خواهد شد .

کارگاه کسب و کار ترجمه روز پنج شنبه 22 شهریور ساعت 15 در قائم شهر ، آموزشگاه تئاتر شهر شمال برگزار می شود.

http://www.shomalnews.com/photo/153673708640701056.jpg


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی