.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آخرین وضعیت هوادار نابینای استقلال
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت هوادار استقلال که در فینال جام حذفی بینایی‌اش را از دست داد، ارائه کرد.

به گزارش شمال نیوز، اسماعیل بهداروند هوادار استقلال در جریان بازی فینال جام حذفی مقابل خونه‌به‌خونه بابل در تاریخ 13 اردیبهشت 97 به‌دلیل پرتاب شیئی از ناحیه چشم راست دچار آسیب‌دیدگی شد و بینایی‌ خود را از دست داد.

با گذشت حدود سه ماه از این ماجرا و برای پیگیری شرایط این هوادار آسیب‌دیده سراغ افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان رفتیم که چند روز پیش به عیادت بهداروند رفته بود.

حیدری در این باره گفت: پیگیر شرایط این هوادار هستیم و به همین دلیل بار دیگر به عیادت وی رفتم. قرار شده با نظر پزشکان و در زمانی که مشکلی نداشته باشد، چشم وی تحلیه شده و تحت عمل زیبایی قرار بگیرد. در کنار این موضوع قرار شد هفته آینده از طرف استاندار با مدیرعامل شرکتی که این هوادار در آن فعالیت می‌کند دیدار کنم تا امور مربوط به رسمی شدن این فرد در شرکت انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان عنوان کرد: بهداروند هزینه‌هایی برای درمانش کرده که قرار شد ما هزینه‌ها را تقبل کرده و در این راه به او کمک کنیم.

وی اظهار داشت: ما و استاندار پیگیر شرایط این هوادار آسیب دیده هستیم و با تمام توان در کنار بهداروند خواهیم بود.

منبع: تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی