.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

احتمال محرومیت چندماهه بازیکن پرسپولیس
قرارداد انتقال بازیکن تیم فوتبال سایپا به پرسپولیس از نیم فصل دوم لیگ برتر هجدهم در حالی منعقد شد که باشگاه تراکتورسازی مدعی داشتن قرارداد با این بازیکن ملی پوش شده است.

به گزارش شمال نیوز، هر چند باشگاه پرسپولیس از فعالیت در فصل نقل و انتقالات هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر محروم بود اما با تلاش و تدبیر مسئولان این باشگاه توانست با چند بازیکن خوب از جمله سروش رفیعی، مهدی ترابی، مهدی شریفی و مهدی شیری قرارداد منعقد کند تا از نیم فصل دوم این بازیکنان را در اختیار داشته باشد.

این بازیکنان براساس توافقی که صورت گرفت یا در باشگاه دیگر و یا در تیم خودشان به بازی ادامه دادند تا نیم فصل دوم به جمع سرخپوشان اضافه شوند. یکی از این بازیکنان مهدی ترابیملی پوش جوان تیم سایپا است.

ترابی که جزو آینده داران فوتبال ایران است با رایزنی های مسئولان باشگاه پرسپولیس و موافقت باشگاه سایپا به تیم پرسپولیس پیوست و قرار است نیم فصل اول را در سایپا سپری کند و برای نیم فصل دوم پیراهن پرسپولیس را برتن کند.

بعد از این انتقال بود که باشگاه تراکتورسازی مدعی شد ترابی با این تیم قرارداد دارد و پرسپولیسی ها مرتکب تخلف شده اند. تراکتوری ها ادعا می کنند که این بازیکن قرارداد انتقالش به تراکتورسازی را امضا کرده و باید برای گذراندن سربازی به تبریز برود.

شکایت تراکتورسازی به فدراسیون فوتبال باعث شد پرونده جدیدی در فوتبال ایران باز شود. پرونده ای که پیچیده خواهد بود و تا هفته ها سوژه این سه باشگاه خواهد شد. کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال نیز مهدی ترابی را احضار کرده تا مشخص شود وی با تراکتورسازی قراردادی امضا کرده است یا نه.

کسب اطلاع کردیم باشگاه پرسپولیس دفاعیه خود را برای این پرونده آماده کرده و حتی اعتقاد دارد در صورت امضا قرارداد توسط ترابی، وی را اغفال کرده اند. ضمن اینکه تراکتورسازی به بخش خصوصی واگذار شده و دیگر نمی تواند بازیکن سرباز بگیرد.

با این حال در صورتیکه ترابی با باشگاه تراکتورسازی قرارداد امضا کرده باشد و بعد از آن با پرسپولیس هم قرارداد جدیدی امضا کرده باشد، احتمال محرومیت چندماهه وی وجود دارد. با این حال این بررسی ها باید در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال صورت بگیرد.

منبع: مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی