.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
به منظور ررسی مشکلات روستاهای دهستان کوهدشت غربی؛
حضور میدانی فرماندار میاندورود در روستاهای کمتر برخوردار منطقه بالادست
شمال نیوز : محمدرضا غلامی سرپرست فرمانداری میاندورود دربازدید میدانی و بررسی مشکلات روستاهای بالادست شهرستان میاندورود گفت : اعتقاد دارم مشکلات مردم باید از نزدیک و با حضور بین مردم لمس شود ‎ .....
حضور میدانی فرماندار میاندورود در روستاهای کمتر برخوردار منطقه بالادست

شمال نیوز : سرپرست فرمانداری میاندورود دربازدید میدانی و بررسی مشکلات روستاهای بالادست شهرستان میاندورود گفت : اعتقاد دارم مشکلات مردم باید از نزدیک و با حضور بین مردم لمس شود ‎ .

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی فرماندار میاندورود، عصر دوشنبه جلسه بازدید میدانی و بررسی مشکلات روستاهای دهستان کوهدشت غربی بخش مرکزی شهرستان با حضور محمدرضا غلامی سرپرست فرمانداری میاندورود ، حسین صیاد ،معاون عمران روستایی بنیاد مسکن استان و نصر ،معاون راه وشهر سازی مازندران و جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و اعضای شورای بخش و شورای اسلامی روستاهای مذکور برگزار شد .

/photo/NewsImage1570660222.jpg

در این جلسه  که تا پاسی از شب  به طول انجامید،پس از بازدید از روستاهای سرتا و جناسم و حضور بر مزار شهدا و دیدار با خانواده شهدا در روستاهای موسی کلا و وارمی و سنه کوه ،مشکلات آب شرب و وضعیت خطوط ارتباطی تلفن و جاده روستایی مورد بحث قرار گرفت و مقرر گردید در کمترین زمان کمبودها پیگیری و بر طرف شود.

 در این جلسه محمدرضا غلامی ،سرپرست فرمانداری میاندورود، بیان کرد: رسیدگی و رفع مشکلات روستاهای کمتر برخوردار  از اولویت بنده و مدیران  شهرستان میاندورود است.نماینده عالی دولت  در شهرستان میاندورود ابراز کرد:بنده اعتقاد دارم من و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان با بازدید و حضور در بین مردم باید کمبودها و مشکلات را لمس کنیم و با توجه به بزاعت و شرایط اقتصادی موجود با تعامل و توافق ،مردم را به رضایت نسبی برسانیم.

دهستان  کوهدشت غربی از بخش مرکزی شهرستان میاندورود در ارتفاعات شهرستان میاندورود واقع شد  ونسبت به روستاهای دیگر شهرستان از جمعیت کمتری و امکانت کمتری برخوردار است و در حال حاضر آسفالت راه روستایی وپروزه های آب رسانی و گاز رسانی در این دهستان در حال اجرا می باشد.

/photo/NewsImage7686999027.jpg


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی