.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان + شرایط
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از امروز تا 16 خرداد انجام می شود. بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به شرایط و ضوابط تعیین شده می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
ثبت نام وام ضروری بازنشستگان + شرایط

 وام ضروری بازنشستگان در خرداد ماه 1394 طبق شرایط اعلام شده در مرحله ثبت نام انجام می شود و بعد از واریز وام به وسیله ی پیام کوتاه به بازنشستگان اعلام می شود.

بازنشستگان و موظفین مشترک صندوق بازنشستگی کشوری می توانند تا شانزدهم خرداد با توجه به شرایط و ضوابط زیر، فرم درخواست وام ضروری را از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی cspf.ir تکمیل و ثبت نام کنند.

پس از پایان مهلت ثبت نام، در صورت تصویب وام، مبلغ به حساب متقاضی، نزد بانک صادرات ایران واریز و با پیام کوتاه به اطلاع خواهد رسید.


شرایط دریافت وام ضروری بازنشستگان

 1- اعتبار وام براساس تعداد بازنشستگان و موظفین هر استان تعیین می شود.

 2- اولویت با متقاضیانی است که تاکنون از وام ضروری استفاده نکرده باشند.

 3- مبلغ وام بیست میلیون ریال است و فقط به حساب متقاضی در بانک صادراتی که حقوق بازنشستگی / وظیفه دریافت می کند و در سیستم احکام درج شده واریز خواهد شد.

 4- پرداخت اقساط وام 36 ماهه و با کارمزد سالیانه 4% است.

 5- فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با توافق سایر وراث می تواند از وام استفاده کند؛ در هنگام دریافت وام، ارائه موافقت کتبی از سایر وراث مذکور از سوری وارث توافقی ضروری است.

 6- ارائه اصل حکم سرپرستی صادره توسط دادگستری جمهوری اسلامی ایران از سوی وراث صغیر و محجور در هنگام دریافت وام ضروری است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی