.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
شوک بزرگ غرق شدن 8 نفر هفته گذشته در دریای مازندران
رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران گفت: هفته گذشته 8 نفر در دریای مازندران غرق شدند که شوک بزرگی به ما وارد شد.

به گزارش شمال نیوز،نقی کریمیان امروز درباره آخرین وضعیت غرقی اظهار کرد: از ابتدای خرداد ماه امسال تاکنون 11 نفر در دریای مازندران غرق شدند که از این آمار هشت نفر مربوط به هفته گذشته بوده است.

وی افزود: آمار غرق‌شدگی در دریای مازندران نسبت به مدت مشابه سال گذشته 33 درصد کاهش داشت.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با بیان اینکه هفته گذشته هشت نفر در دریای مازندران غرق شدند که شوک بزرگی به ما وارد شد، اضافه کرد: غریق هفته گذشته در مازندران سه تن در بابلسر، دو تن در بهنمیر و دو تن در نور( محوطه طرح دریا) بوده است.

کریمیان گفت: سال گذشته 17 مازندرانی در دریا غرق شدند که این تعداد امسال به چهار نفر رسیده که خطر بزرگی است که مازندران را تهدید می‌کند .

وی با تأکید براینکه درباره تاثیرات موج‌های شکافنده در سواحل مازندران باید هشدار داده شود، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که امسال با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم و احتمال می‌دهیم در سال‌های آینده با این موارد بیشتر مواجه شویم بحث تصادفات دریایی است که لازم است مردم در لاین‌هایی که جت و قایق‌ها تردد می‌کنند از شنا پرهیز کنند.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران اظهار کرد: سال گذشته یک دستگاه جت‌اسکی در بابلسر هشت نفر از مردم را زخمی کرد و امسال چهار کشته داشتیم که نشان‌‌دهنده افزایش آمار در این زمینه است که باید در این زمینه تمهیدات لازم اندیشیده شود.

کریمیان با اعلام اینکه سه تن از غریق امسال مربوط به شب بوده است، گفت: لازم است افراد از شنا هنگام شب در دریای مازندران پرهیز کنند؛ به این دلیل که ساعت 20 شب تا صبح کسی نیست تا به داد شناگران برسد و ما هیچ سرویسی ارائه نمی‌دهیم که لازم است مردم ما را همراهی کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی