.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
توضیح محسن رضایی درباره‌ی آخرین وضعیت پرونده سپنتا نیکنام +عکس
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در اینستاگرام توضیحاتی درباره‌ی آخرین وضعیت پرونده سپنتا نیکنام در مجمع تشخیص مصلحت نظام ارائه کرد.
توضیح محسن رضایی درباره‌ی آخرین وضعیت پرونده سپنتا نیکنام +عکس به گزارش شمال نیوز؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود در مورد شایعات اخیر در رابطه با آخرین تصمیمات مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره‌ی عضویت سپنتا نیکنام در شورای شهر یزد و روند رسیدگی به این پرونده در مجمع توضیحاتی ارائه کرد.

رضایی در اینستاگرام خود نوشت: در فروردین ماه، مهلت سه ماهه رسیدگی به پرونده سپنتا نیکنام تمام شده بود. اگر رسیدگی به آن را تمدید نمی‌کردیم، نظر شورای نگهبان قطعی و از دستور کار مجمع خارج می‌شد.

با پیشنهاد اینجانب و موافقت آیت‌الله شاهرودی، تمدید رسیدگی که طبق آیین‌نامه حداکثر یک سال می‌تواند باشد، انجام شد.

حل این نوع اختلافات به رای دو سوم اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نیاز دارد. به همین دلیل دو هفته پیش بین دو کمیسیون حقوقی و سیاسی مجمع، جلسه‌ای مشترک گذاشتم تا نظرات آنها به هم نزدیکتر شود.

با این همه، فضای شایعه پراکنی و غوغاسالاری که فرصت طلبان سیاسی به وجود می‌آورند، مایه برخی نگرانی‌هاست. این افراد با دروغ‌پردازی، محیط عقلانی تصمیم‌گیری را هدف قرار داده‌اند. برخی از آنها نه به ایران، نه به مردم ونه به اقلیت‌ها رحم نمی‌کنند و با سیاسی‌کاری فقط به دنبال منافع خود هستند.

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی