.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بخش چهاردانگه از ابتدایی‌ترین امکانات بهداشتی و درمانی محروم است/ کمبود پرستار در مرکز درمان‌بستر کیاسر
رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر کیاسر با اشاره به اینکه بخش چهاردانگه و شهر کیاسر از ابتدایی ترین امکانات بهداشتی و درمانی محروم است، از سفر رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به چهاردانگه خبر داد.

به گزارش شمال نیوز،سید حسن موسوی اظهار کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه معاونان خود برای بررسی مشکلات بهداشتی و درمانی بخش چهاردانگه و شهر کیاسر روز سه‌شنبه به شهر کیاسر سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بخش چهاردانگه و شهر کیاسر از ابتدایی‌ترین امکانات بهداشتی و درمانی محروم است، افزود: بخش چهاردانگه و شهر کیاسر مسیر تردد هفت استان بوده وضعیت درمانی و بهداشتی آن نیازمند توجه مسؤولان است.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر کیاسر با اعلام اینکه وضعیت مرکز ۱۰ تختخوابی درمان بستر شهر کیاسر مطلوب نیست، تصریح کرد: یک داروخانه در شهر کیاسر وجود دارد و آن هم به صورت شبانه‌روزی نبوده و مردم باید برای تامین دارو به شهرهای مجاور سفر کنند و شهروندان همواره برای گرفتن دارو با مشکل مواجه هستند.

موسوی با بیان اینکه پزشک‌متخصص در حال حاضر در مرکز درمان بستر کیاسر حضور ندارد،گفت: همچنین بخش پرستاری این مرکز درمانی با کمبود پرستار مواجه است.

رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر کیاسر گفت: در بخش دندانپزشکی نیز خدمات قابل توجه ارائه نمی‌شود و شهروندان باید برای استفاده از خدمات دندانپزشکی به شهر ساری مراجعه کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی