.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
در قالب 12 پرواز و در 5 روز ؛
اعزام 3320 زائر مازندرانی حج تمتع 97 از فرودگاه بین المللی ساری
شمال نیوز : مدیرکل فرودگاههای استان به آمادگی کامل مجموعه فرودگاهی جهت انجام عملیات پروازی مطلوب برای اعزام حجاج بیت ا...الحرام از فرودگاه ساری اشاره کرد و ....
اعزام 3320 زائر مازندرانی حج تمتع 97 از فرودگاه بین المللی ساری

شمال نیوز : 3320 زائر مازندرانی حج تمتع 97 از فرودگاه بین المللی ساری اعزام و پذیرش می شوند .

به گزارش شمال نیوز به نقل از « روابط عمومی اداره کل فرودگاههای مازندران » از 15 مرداد ماه 3320 زائر مازندرانی در قالب 12 پرواز و طی 5 روز توسط شرکت هواپیمایی عربستان سعودی از فرودگاه بین المللی ساری به سرزمین وحی مشرف خواهند شد .

مهندس سعداله وطن خواه مدیرکل فرودگاههای مازندران در نشست با مدیریت حج و زیارت استان و دست اندرکاران حج در حاشیه جلسه هماهنگی عملیات پروازی حجاج بیت ا...الحرام سال 97 افزود : با حساسیت موضوع حج و تبعات سیاسی و بین المللی مسایل آن ، طی هماهنگی بعمل آمده با دادستان محترم استان و فرماندهی نیروی انتظامی نحوه اطلاع رسانی و برخورد با زائرانی که احتمالا بجهت عدم آگاهی داروهای غیر مجاز به همراه خود حمل می نمایند پیش بینی شده است .

مدیرکل فرودگاههای استان به آمادگی کامل مجموعه فرودگاهی جهت انجام عملیات پروازی مطلوب برای اعزام حجاج بیت ا...الحرام از فرودگاه ساری اشاره کرد و افزود : همچنانکه در سال گذشته از نظر ارزیابی کیفیت فرودگاهی و سامانه کنترل کیفیت خدمات فرودگاهی حائز رتبه برتر بوده ایم ، امیدواریم امسال نیز با همکاری و مساعدت و همراهی تمامی عوامل خدمات زائر و فرودگاهی شاهد این جایگاه باشیم که قطعا رضای مردم و خداوند تبارک و تعالی را در پی خواهد داشت .

قابل ذکر است که تعداد 124 نفر از عوامل خدمات رسانی به زائرین ، سه هفته قبل از شروع عملیات پروازی استانی به مکه مکرمه مشرف خواهند شد .ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی