.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
زمان دریافت کدسوابق تحصیلی داوطلبان کنکور ۹۷
داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۷ باید از تاریخ ۱۷ تیر ماه نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام کنند.

به گزارش شمال نیوز،داوطلبان کنکور سراسری سال ۹۷ باید از تاریخ ۱۷ تیر ماه نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام کنند.

داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ که دانش‌آموز دوره پیش‌دانشگاهی سال جاری بودند و در خرداد ماه سال ۱۳۹۷ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شده‌اند، لازم است از تاریخ ۱۷ تیر ماه با مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: http://dipcode.medu.ir کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دریافت و از همان تاریخ تا ۲۰ تیر ماه ۹۷ به سایت سازمان سنجش به نشانی www. sanjesh.org مراجعه ونسبت به درج کد سوابق تحصیلی اقدام کنند.

داوطلبان در صورت عدم وجود کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود درسایت این سازمان یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق تحصیلی خود باید به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرک تحصیلی مراجعه کنند و مواردی که فقط از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا تاریخ اول مرداد ۹۷ به سازمان سنجش واصل شود اعمال خواهد شد.

عدم اعلام کدسوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان در سایت سازمان سنجش در بازه زمانی فوق موجب عدم اعمال سوابق تحصیلی در نمره کل نهایی آنان خواهد شد. لازم به تاکید است این مهلت قابل تمدید نیست.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم (دیپلم) نیز شرکت کرده‌اند می‌توانند باتوجه به توضیحات فوق برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام کنند./تسنیم


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی