.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران اعلام کرد :
انعقاد تفاهم‌نامه علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و روسیه
شمال نیوز : رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه با کشورهای مختلف برای توسعه ارتباطات در حال رایزنی هستیم، گفت: تفاهم‌نامه‌ای با روسیه منعقد شده و به دنبال توسعه ارتباط در سایر دانشگاه‌های کشور هستیم.....
انعقاد تفاهم‌نامه علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و روسیه شمال نیوز : رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه با کشورهای مختلف برای توسعه ارتباطات در حال رایزنی هستیم، گفت: تفاهم‌نامه‌ای با روسیه منعقد شده و به دنبال توسعه ارتباط در سایر دانشگاه‌های کشور هستیم.

به گزارش شمال نیوز، سید عباس‌موسوی  در جمع خبرنگاران با موضوع انتخاب دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان 10 دانشگاه پایگاه استنادی دانشگاه اسلام در این رتبه‌بندی  اظهار کرد: 26 شاخص برای این رتبه‌بندی در نظر گرفته شد که دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بین 10 دانشگاه علوم پزشکی برتر  از 42 دانشگاه علوم پزشکی کشور قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام اینکه با کشورهای مختلف برای توسعه ارتباطات در حال رایزنی هستیم، افزود: تفاهم‌نامه‌ای با روسیه منعقد شده و به دنبال توسعه ارتباط در سایر دانشگاه‌های کشور هستیم.

وی با اعلام اینکه با قرار گرفتن دانشگاه در رتبه دانشگاه‌های علوم پزشکی برتر کشور جایگاه علمی دانشگاه ارتقاء پیدا می‌کند، خاطر نشان کرد: امکان جذب  دانشجو از سایر کشورها فراهم می‌شود.

موسوی ادامه داد: امکان انعقاد قراردادهای بین‌المللی با استفاه از این عناوین و اعتبارات قراهم می‌شود.

وی با اعلام اینکه رقیب اصلی ما برای کسب این رتبه در سنوات گذشته مصر  و ترکیه بوده‌ است، گفت: در رتبه‌بندی جهانی جز یک درصد دانشگاه‌های برتر دنیا هستیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پایان گفت: دو استاد دانشگاه ما جز یک درصد نخبگان دنیا هستند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی