.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
شنبه‌ای با ترافیک پرحجم در محورهای شمال/ادامه محدودیت‌های ترافیکی تا روز سه‌شنبه در محورهای مازندران
مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: آمد و شد خودروها به سمت شمال در محورهای هراز و کندوان به‌صورت پرحجم و تردد در محورهای سوادکوه به‌صورت عادی و روان است.

به گزارش شمال نیوز،محسن هاشمی امروز درباره آخرین وضعیت ترافیک در محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها به سمت شمال در محورهای هراز و کندوان به‌صورت پرحجم و تردد در محورهای سوادکوه به‌صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به ادامه محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران افزود: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها تا ساعت 6 روز سه‌شنبه 19 تیر ماه امسال در محورهای کندوان، سوادکوه، هراز و کیاسر ممنوع است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان کماکان ممنوع است، اضافه کرد: همچنین تردد تمامی تریلی‌ها از محور هراز نیز ممنوع است.

هاشمی بیان کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز یک‌شنبه 17 و همچنین از ساعت هشت تا 24 روز دوشنبه 18 تیرماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

وی به یک‌طرفه شدن محور کندوان روز دوشنبه هفته جاری اشاره کرد و گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز دوشنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های مازندران درباره وضعیت تردد خودروها طی هفته گذشته (دومین هفته تابستان) در محورهای مازندران اضافه کرد: کل تردد وسایل نقلیه از 9 تا 15 تیرماه امسال بیش از 12 میلیون تردد بوده که مازندران رتبه سوم پرترددترین استان در کشور را با سهم 6درصدی کسب کرد.

هاشمی اضافه کرد: ساعت اوج ترافیک 20 تا 21 روز جمعه با بیش از 117 هزار تردد بوده است.

وی با تأکید بر اینکه مردم قبل از انجام سفر اطلاعات لازم در زمینه محدودیت‌های ترافیکی را از سامانه 141 دریافت کنند، خاطرنشان کرد: با توجه به تحلیل تصادفات در مازندران، عامل اصلی تصادفات سرعت غیرمجاز و عدم کنترل وسیله نقلیه بوده که لازم است رانندگان با رعایت سرعت مجاز و رعایت قوانین در این زمینه با ما همراهی کنند./فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
تصویر روبرو را بصورت لاتین وارد نمایید :
 
working();


« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی